Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettelnél már nem szokás...

A Yettelnél már nem szokás értesítést küldeni az egyenlegről?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás mobilt használok, mert így éri meg nekem, és még Pannon volt, amikor az ügyfelükké váltam. Régen kaptam az értesítést, ha ment pénz a kártyára, és akkor is, amikor bizonyos összeg alá csökkent.


A hétvégén kellett azzal szembesülnöm, hogy egy fillér sincs a kártyámon, de erről semmi értesítést nem kaptam előzőleg. Ez most mindenkinél így van, mióta Yettel lett a szolgáltató?


2022. okt. 25. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
De küldenek 300 ft alatt azt hiszem
2022. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem ügyfélszoli megmondja, kérni kell talán
2022. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Küldenek 300 Ft-nál, viszont ha még fölötte indítasz hívást és pont úgy fejezed be hogy elfogy, mire kiküldik az SMS-t simán tudsz még hívást indítani, ami már nem fog elindulni egyenleg hiányában. Vagy megkaood az SMS-t, az viszont azt íjra, hogy 300 Ft alatt vagy, de az már nincs benne hogy elfogyott. Szóval annak tudatában, hogy még van egy kicsi hívnál és hopp!
2022. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
nem küldenek. Ha kérsz, akkor fizetni kell érte. Ha felhívod az egyenkeg értesítőt az is fizetős.
2022. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2: a kérdésem nem erre vonatkozott. Régen automatikusan jött figyelmeztetés, illetve kaptam SMS-t arról, ha feltöltöttem. Kíváncsi voltam, más is tapasztal-e ilyet.


Az más, hogy van olyan szolgáltatás, ahol én rákérdezhetek. Amúgy vicc, hogy 199Ft lekérdezni, miközben Yettel alkalmazás ingyen is megmondja.

2022. okt. 25. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ingyen meg tudod nézni a mobil alkalmazásukban
2022. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, miért is lettem lepontozva?

Változott a helyzet, tartják a markukat ezek is minden fillérért. Ezért ne én legyek már a hibás :D Ha nem tetszik, lehet használni az appot, vagy elhúzni másik szolgáltatóhoz. Amikor benyögte a gép, hogy 199 forint, másnap mentem is be lemondani az előfizetésemet. Menjenek a ... oda.

2022. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"... illetve kaptam SMS-t arról, ha feltöltöttem."

Arról most is kapsz.

De a kérdés nem erre vonatkozott.

2022. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9: szerintem hadd tudjam már jobban, kapok-e SMS-t...


És a kérdésem alatt ez a szöveg van: "Régen kaptam az értesítést, ha ment pénz a kártyára, és akkor is, amikor bizonyos összeg alá csökkent."


A kérdésem az automatikus SMS-értesítésekre vonatkozott, nem arra, hogy én hol tudok utánanézni az egyenlegnek.

2022. okt. 26. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!