Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg egy Samsung A41...

Jelenleg egy Samsung A41 telefont használok amivel teljesen meg vagyok elégedve, de megtetszett az S21Fe, namost megéri azt a kb 200e ft-ot ennek tükrében vagy felesleges pénzköltés?

Figyelt kérdés
Telefonálni, netezni, youtube-ozni, néha fotó, meg bankolni. Ennyire használom.
2022. nov. 3. 17:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Erre a használatra szerintem nem.
2022. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván minden létező paraméterében jobb telefon az S21FE.

A megéri kérdés általában értelmetlen, mert most hogy mondod meg azt, hogy megérte-e azt a felárat, hogy szebb képeket és videókat csinál egy telefon? Vagy hogy gyorsabban indít el appokat?


Ha sokáig folytatódik a mostani forint romlás és infláció, akkor igazából akár érdemes lehet most venni drágább műszaki cikkeket, mert később csak drágábbak lesznek. Egy S21FE még 3-4 évig telefon lesz, az A41-ről ugyanez már nem mondható el.

2022. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden célod kielégíti a jelenlegi készülék, akkor felesleges megvenni a drágábbat.
2022. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

"amivel teljesen meg vagyok elégedve"


Fogalmazd meg pontosan mit várnál az újtól!

Sikerülne?

2022. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sok elvárásom van az újjal kapcsolatosan sem, mint ahogy leírtam nem is sok mindenre használom. Nyílván annak senki nem ellensége ha gyorsabb egy készülék vagy szebb képeket csinál, csak volumenében ad annyival többet? A frissítések nem érdekelnek. Ez előtt egy Galaxy Core telefonom volt ami lassan 8 éves, na az rohadt lassú volt már.
2022. nov. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!