Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul pénzköltés után?

Figyelt kérdés

Volt egy félretett 65 ezrem meg most megkaptam az első ösztöndíjamat, ami 100 ezer forint.


Vennem kellett magamnak 2 gatyát, 1 dzsekit meg egy pulcsit ezekért fizettem 60 ezer forintot.


Most viszont elég rosszul érzem magam emiatt, hogy ennyit költöttem.



2022. okt. 13. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert túl kevés tartalékod van. HA sok millió lenne a számládon, nem aggódnál.
2022. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
A pénz ma már semmit sem ér. Ahogy megvan el is megy. Az embernek vannak szükségletei, és bizony ha akarja, ha nem, azt meg kell venni. És sajnos ma mrá ruhát venni luxus, majd eljön az idő, amikor már egyáltalán nem tudunk ruhát vásárolni, mert ételre kell. Bizonyára mindenki kicsit rosszul érzi magát egy nagyobb összeg elköltését követően. De nincs mit tenni...
2022. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel befektetésnek. Ha jó minőségű cuccok és vigyázol rájuk akkor akár évekig nem kell ilyenekre költened.
2022. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ja, kábé ebben temetnek :-D
2022. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Humanában kéthetente szokott 200 ft-ért ruha lenni. Márkás ruhákat is lehet venni, így lett egy nagyon jó, világoskék gatyám, és a 100 ft-s akciónál egy kabát, és még miegyéb. Nem mondom, hogy nem tudnék mit venni drágán, mert de, nagyon is tudnék, de ezek sem rosszak, és ha nyernék a lottón, akkor is bemennék néha napján ott körülnézni.
2022. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Én is voltam már az oly annyira magasztalt Humánádba, de csak szakadt göncök voltak nyugdíjas feeling. Most majd pont ruhán spóróljon?
2022. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer élünk. Ha megvetted valószínűleg megengedheted magadnak.

Inkább teljen úgy az élet hogy néha megveszed azt ami tetszik minthogy folyamatosan spórolsz amit később meg fogsz bánni.

2022. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írtam én olyat, hogy pont a ruhán spóroljon? És nem magasztalom olyan nagyra, de igen, tényleg értékelem. Nem tudom, te melyik Humanában jártál, én amelyikbe megyek, legtöbbször legalább egy jó, nem nyugdíjas cuccot találok, és az évek során egy darabot nem láttam, amin szakadás lett volna, pedig minden sort végignézek. Mindenki arra költi a saját pénzét, amire akarja. Én csak azt írom, hogy nem lehetetlen jókat találni olcsón. Ismerősöm pl egy új állapotú Quechua kabátot talált magának.
2022. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Humana párti vagyok. Néhány éve kezdtem el járni, és lassan le is szoktam arról, hogy máshonnan vegyek ruhát (kivéve ha cipőről, fehérneműről stb.-ről van szó). Zarás, Hm-es, Berschás, Desigualos ruháim, kabátaim vannak onnan, teljesen jó állapotban, pár 100 ft-ért. Bármennyi pénzem is van, miért vegyek meg egy felsőt a Hm-ben, amit két hét múlva megtalálok feleannyiért a Humanában? Ráadásul ez sokkal környezetbarátabb.
2022. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi pénzed van, érdemesebb turiban szétnézni. Ha már ennyi pénzt kiadtál értük, remélem legalább olyan darabokat vettél, amiket éveken át tudsz hordani és jól variálhatók.
2022. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!