Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone xr alaplap hiba?Ár?

Iphone xr alaplap hiba?Ár?

Figyelt kérdés
Na hát két napja a semmiből a telefonom elkezdett magától lefagyni. Amikor felnyitom befagy vagy ha felhúzom az alkalmazást(iphonosok tudjak) és ki akarok lépni akkor egyszerűen befagy és sok idejig úgy is marad. Emellett nagyon nehezen tudom újraindítani mivel nem érzékeli a kikapcsológombot és az appokat sem nyitja meg. Megvettem az iCloudot oda csináltam egy biztonsági mentést és a fotóimat is elkezdtem feltölteni de azok sem nagyon töltődnek, nemtudom miért de alig töltött fel valamit abból a 6k fotóból. Nade a lényeg ez milyen hiba és mennyi lenne? (két éves a telóm 85% akku)

2022. nov. 30. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire van tele a tárhely a telefonon?
2022. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. van 40 gb rajta meg az icloud 49,4/50
2022. nov. 30. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:
legyszi segitsetek holnap utan viszem szereloohoz
2022. nov. 30. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi szabad hely van? Akkor nem az a gond... a legtöbb esetben azért fagy meg, mert elfogyasztja a felhasználó a tárhelyet teljesen.

Számítógépre csinálj biztonsági mentést és állítsd vissza (a számítógépről indítva a visszaállítást) gyári állapotba a telefont.

Amikor megkérdezi, hogy mi legyen, honnan legyen visszaállítva (biztonsági mentés) akkor válaszd a beállítás új iPhoneként, ne tegyél vissza semmit! Ha így, teljesen tiszta telepítésnél, semmi adat, semmi app letöltve is szaggat, lefagy, akkor szerviz, mert tényleg valami hardveres baja van.

Ha jó, akkor valamelyik applikáció és/vagy a rendszer proglémája okozta a fagyásokat - ez is csak egy számítógép, ha a windows napjában többször fagyhat, akkor egy iPhone is lefagyhat néha.

Ha ezek után visszeteszed a mentést és újra fagyogat, akkor a mentésben benne maradt a hiba. Ki kell szedni a szükséges adatokat, képeket és külön visszatenni a telefonra.


A képek feltöltése még gyors net esetén is hosszadalmas!

Töltőre dugva, lezárt állapotban töltögeti őket fel.

2022. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es nagyon szépen köszi a választ :) töltögeti csak a galériában azt írja hogy visszaállítás az icloudból ezért voltam megzavarodva, ment a pipa :D
2022. nov. 30. 17:54
 6/6 A kérdező kommentje:
ja es azt irja ki hogy szinkronizalast vegez de azt nemtudom mit jelent vagyis inkabb mire celoz
2022. nov. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!