Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a pénz nem lenne gond,nekem...

Ha a pénz nem lenne gond,nekem adnád a régi mobilodat ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Má itt az elején leírom,hogy ez egy kérdés.Mielőtt valamelyik okoska,jelentené,vagy szét trolkodná,a KÉRDÉSEMET ! Ha nem jelentene gondot 1600ft,posta költség,és lenne egy vodafonos,vagy független mobilod nekem adnád ? Egy ismeretlen embernek ? Ha igen,miért döntesz az igen mellett ? Ha nem,miért a nemet válastod.Kort,nemeteket írjátok például 44/f.Köszönöm !

2022. dec. 17. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne akkor neked adnám, mert k. jó fej vagyok 42F
2022. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne, én jelenteném a kérdést, hogy nem kérdés hanem apróhirdetés. Ha lenne!
2022. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok eleresztve pénzel, de még így is lazán elküldenék egy mobilt.

1600ft nem nagyon érdekel, munkatársaimra többet költök, mint 1600ft (nap végén mindig sörözünk)

Viszont világéletembe telekomos voltam és jelenleg nincs 2. mobilom sem még (jövő tavaszig lesz 2 új, 1 céges, 1 saját)

Miért postáznám el egy idegennek? Egyszerűen csak rendes vagyok és naívan feltételezem rendes tisztességes ember aki keményen dolgozik de sajnos az övé tönkrement és nagyon szüksége volna egy másikra amit most nem tud megvenni... De mielőtt elküldeném neki azért szeretnék róla többet megtudni, hogy tényleg olyan ember aki megérdemli, hogy ingyen neki adjam.

Mert ha tezsvír aki adja a szegényt és utána ársítja a piacon amivel a dögnagy bmw-vel jár ki akkor nem...

2022. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert attól még, hogy van pénzem, nem szórom idegenekre.
2022. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4-es Sose adtál 200ft-ot egy koldúsnak,sem gondolom....

Egy vicc jutott rólad az eszembe.

A gazdag ember meghal,és a mennyország kapujában várja Szent Péter.Mielőtt belépsz,mond,mi jót tettél életedben ? Hát nem is tudom,gondolkozik a pasi.Egész életemben a pénzt hajszoltam.Sose tettél,semmi jót,másokkal,soha ?- Kérdezi Szent Péter.-Erre a pasas,várjál,egyszer adtam egy 20ast egy hajléktalannak,hogy ne feküdjön már a bankautomatánál,mert pént vennék ki. -Ennyi ? Kérdezi Szent Péter.-Ennyi,feleli a pasas.-Tudod mit,itt a 20asod,és menny a pokolba,mondta Szent Péter :-)

2022. dec. 17. 09:48
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem. És azért, mert nincs pénzem, hogy másikat vegyek magamnak. 36/N
2022. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6-os a kérdésbe benne van,hogy a régi mobilodat,magyarán,kettő van.
2022. dec. 17. 09:53
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Elnézést. Nem adnám akkor sem. Ugyanis a legutóbbi biztosítási ügy másfél hónap volt a tisztelt Vodánál. Addig volt a szervízben a telefonom. Így teljesen ésszerű lenne számomra a saját tartalék, mert csere egyaltalán nem biztos, hogy van. 3 hét után kaptam én is.
2022. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert nem szórom a pénzt, már rögtön 200 ftot is sajnáló pénzhajhász vagyok? :D


200 ft-ot adok, 100ezres használt mobilt szállítási költséggel nem. Sorry, ha ez ilyen egetrengető. Kerdezd meg azokat, akik írják hogy odaadnák, hogy mikor küldik. Garantálom, hogy nem lesz ingyenmobilod a végén :D

2022. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy a lefutott készülékeimet valóban kínálgattam hogy kell-e valakinek, de ingyen sem vitte senki, én meg nem hirdetgettem. Van itt még N8 és N95 is, senkinek nem volt rá ingerenciája. Azzal meg nem próbálkoztam hogy az utcán valakinek a kezébe nyomjam, az ingyen elvihető hirdetéseket meg már megszívtam párszor. Akár hetekig is hívogatnak a sziauram, megevanemég emberkék.
2022. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!