Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a pénz nem lenne gond,nekem...

Ha a pénz nem lenne gond,nekem adnád a régi mobilodat ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Má itt az elején leírom,hogy ez egy kérdés.Mielőtt valamelyik okoska,jelentené,vagy szét trolkodná,a KÉRDÉSEMET ! Ha nem jelentene gondot 1600ft,posta költség,és lenne egy vodafonos,vagy független mobilod nekem adnád ? Egy ismeretlen embernek ? Ha igen,miért döntesz az igen mellett ? Ha nem,miért a nemet válastod.Kort,nemeteket írjátok például 44/f.Köszönöm !

2022. dec. 17. 09:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9-es. Igen. :-) És mondtam már,hogy KÉRDÉS ! Nekem van egy két sim kártyás mobilom,én tuti nem kérek itt senkitől sem mobilt privátban.Láthatóvá teszem a nick nevemet,hogy más s tegye rám hivatkozva,hogy ő írta ki a kérdést.
2022. dec. 17. 10:23
 12/24 A kérdező kommentje:
9-es máj ném iszt Micimackó.Maci kérdése:
2022. dec. 17. 10:26
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze.van 4 okostelóm,abból 3 működik,a negyediken csinálok egy gyári visszaállítást és megy szervizbe.szóval kettőre már sosem lesz szükségem belőlük.amúgy is szeretem a csúcstelókat tehát 2 évente biztosan beújítok.
2022. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

egy jó telót aki ingyen kap, hogyan fizeti mobil költségeket

(hívás,internet)

ha a szállítási díjat is a küldő fizesse?

Aki mobilt küldi, vállalja a havi számlát is, így tényleg segítség lenne.

2022. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Leírom,hogy miért írtam ki a kérdést.Évekkel ezelőtt volt,két plusz telefonom,és a facebookon hívő emberekkel barátkoztam.Az egyik leírta,hogy elromlott a mobilja.Nekem,mindkét tartalék mobilom nokia vol,gyorsan lefényképeztem,és megkérdeztem,hogy melyiket kéri.Még aznap postáztam neki,mert úgy tudtam,hogy rászorulókon segít.Megkaptam,köszi,ezt írta.Utánna kiderült,hogy ő egy önsegítő egylet volt.Például centrifugát kért,mikrót,mosógépet,és megfejtettem a módszerétAzoknak egy részét eladta,de hogy önző a végén derült ki.Felajánlottam,hogy megjavítom a mobilját,de ha nem tudom megjavítani akkor visszaküldöm.Nem ment bele ! Mese volt,hogy elrolott a mobilja.Igen,naív voltam :-/ Azt gondoltam,hogy igazat ír,és jót teszek vele... :-/
2022. dec. 17. 11:08
 16/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat a kérdésre
2022. dec. 17. 11:10
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, ilyenkor rossz, hogy a sz@r emberek kihasználják a kedves embereket és a tényleg rászuroló embereknek már nem segítenek emiatt, mert ott lesz bennük, hogy biztos ez is csak átverés.

Én ezért írtam, hogy azért előtte beszélgetnék az emberrel, hogy jobban kiismerjem, ha csaló azt nagy valószínűséggel kiszűrném abból ahogy ír és amiket ír.

2022. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, régi mobilban nem is nagyon gondolkodtam, nekem mindig ilyen 2-3 éves levedlett közép-felsőkategóriás mobiljaim vannak. Azokat el pehet adni értelmesen, van is értéke, így írtam, hogy nem adnám. Ha valaki csak telefonálni akarna, és jó lenne a 20ezres nemokos telefon is, azt odaadnám, persze. De ilyenek nagyon kevesen vannak, a legtöbben ezt a fejemhez vágnák, hogy menjek a francba a putri mobilommal. Mint a hajléktalan aki utánam dobja a sonkás szendvicsem.
2022. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

O, ha tudnad hany ilyen kunyeralo van, es utanna lebuknak....

Mi rengeteg gyerekruhat adtunk egy szegenyebb csaladnak, masik helyre meg egy regebbi laptopot, de ott gyerekekkel foglalkozo szervezet vette at, tehat jo helyre kerult.

Par eve kollegam meglatott egy cigany gyereket mezitlab, adott par cipot a szulonek. Delutan a gyerek ismet mezitlab volt, mert hat akkor nem sajnaljak meg annyira es kevesebb penzt kap.

2022. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 NTBS ***** válasza:
Igen, de csak egy működőképes mobiltelefonom van.
2022. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!