Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefont használók! Mi...

Xiaomi telefont használók! Mi volt a legnagyobb csalódás a telefonotokban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
amikor megvettem.
2023. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

2019-ben vettem egy Redmi note 7-es telefont.

Mai napig őt nyúzom, többszöri balesete volt már mellettem építőiparban és azt leszámítva, hogy legutóbb szögekkel teli zsebembe tettem és letérdeltem kitörte a kamera üvegjét, semmi panaszom rá. Ugyanúgy "gyors" (kinek mi a gyors), illetve strapabíró az akkuja és szép fényképeket csínál.

Röviden Xiaomi nyújtotta az első olyan telefont amit lehet is használni, nyúzni és még szép is, következő vásárlásom is Xiaomi lesz ezt már biztosan tudom.

2023. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 éve megvan már.

Mióta használom a legnagyobb csalódásom az volt a telefon kapcsán, hogy az üvegfólia sarka picit lepattant, amikor leejtettem egyszer. Szerencsére a kijelző sértetlen.

Ha még egyet kellene kiemelnem, akkor talán fényképezésnél a feldolgozó szoftver, néha nagyon simít, emiatt nagyításnál valahogy nem olyan részletes a kép.

De semmi bajom nincs vele. Amire használom bőven jó. Nem fagy, nem csinál érdekes dolgokat, vagy bármi hasonló.

Megvagyok vele elégedve. Következő telefonnál viszont nem tudom, hogy maradok-e a márkánál, hiszen eddig ugye az volt a vonzereje, hogy árkategóriában bőven verte a konkurens telefonokat.

Most ha nézünk pl egy xiaomi 12 pro telefont, az sehogy nem üti pl a samsung s22 ultrát. Pedig árfekvésben ott vannak. Az olcsóbb telefonjaira is van hasonló tudással, hasonló árfekvéssel Samsung telefon. Mikor váltani fogok és nem normalizálódik a helyzet, akkor lehet Samsung telefonom lesz ismét.

2023. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem 2019-ben lett Xiaomi Redmi 8 -am, 2022-ben meg egy Xiaomi Redmi Note 11 Pro-m én a Redmi Note 11 Pro-ban a videoban csalódtam kicsit, "csak" 1080p-t tud felvenni
2023. jan. 9. 20:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én is megvagyok összességében elégedve vele, de nem vagyok benne biztos, hogy következőre is Xiaomi telefont veszek...
2023. jan. 9. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9t pro-m van. Nincs csalódás. Ma is ugyanúgy működik, mint első nap.
2023. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mi 10t pro mind a 2 nyaron folyamat tulmelegedett es elkezdett kb 24hzbe mukodni aztan masfel ev utan szepen elhalalozott az usb azota a szekrenyben all
2023. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Mi 9T Pro-m volt. Először tök jó telefonnak tűnt, aztán másfél-két év után kezdett rosszalkodni. Kb. megmagyarázhatatlan módon leromlott a fényképek minősége, pedig nem ejtettem le soha és a kamera sem volt karcos. A telefon hajlamos lett a túlmelegedésre, a hangszórója elhalkult (sose ázott meg, még párában sem használtam). Az értesítések nagyon késve vagy sosem jöttek meg, továbbá véletlenszerűen nem akart elindítani appokat. Több ismerősömnek is voltak hasonló problémái. Szoftveresen hulladék a rendszer, ehhez kétség sem fér, de ez mellé szerintem óriási lehet a gyári hibás készülékek aránya vagy utólag szoftveresen nyírják ki a telefonokat, hogy vegyél újat.

Soha semmilyen más márkánál nem tapasztaltam hasonlókat sem.

2023. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok, légyszi', ide is írjatok, köszi!

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2023. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben.
2023. jan. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!