Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert utalja sok ember az...

Miert utalja sok ember az iPhone-t?

Figyelt kérdés

pl: [link]


oke, lehet sokaknak jobban tetszik az Android, de azert en azt nem mondanam, hogy az iPhone-nal minden jobb, vagy hogy egy rakat fos.



2023. febr. 19. 00:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%

14. "A Samsungnál kevesebbért kapsz ugyanakkora élményt, mint amit tud egy Apple termék"


Én Samsungos vagyok, szóval a cég termékeit használom, de ez az állítás szimplán nem igaz sajnos. Nézd meg az új Samsungok árát a legújabb Apple-ök árához képest, nem hogy nem olcsóbb, inkább még drágább is több helyen.

2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
persze h nem igaz mert utanna sem neznek csak szimplan utaljak az iphonet
2023. febr. 19. 13:17
 23/30 anonim ***** válasza:
Egyrészt az Apple körül van egy olyan hangulat, mintha sznobság lenne ilyet használni, mert így lett a marketingje kiépítve. De a való életben azt látom, hogy ezt a Samsung vs Apple vitát sokszor csak a netes kommentek és fórumok éltetik, a való életben 5-ből 4 ember le se szarja mit használok, na jó, van az az egy, aki beszól, hogy na mivan, 12 év Samsungozásról Iphone-ra váltottam? De ennyi kell is, elmondom hogy miért, és többet fel sem merült a téma, 1 éve van Iphone-om, és már nem is nagyon jön szóba a téma senkivel.
2023. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%
Én csak azt utálom az Apple-ben hogy mindent ilyen mézes-mázas köntösbe csomagol, még az érthetetlen és hülye dolgokat is "meg tudja" magyarázni mert úgy is megveszik az emberek. Például arra gondolok hogy egy Imac-et nem lehet simán monitorként használni, szóval dobhatod ki ha elavul vagy tönkre megy. De hogy miért nem lehet monitorként használni? Ezt csak az almás cég "tudja". Ez csak egy dolog a sokból.
2023. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#21 Egyetlen ajánlat drágább, az Alza kínálta 10 000 forinttal többe, mint a legolcsóbb (Media Marktos) Iphone ajánlatnál.
2023. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#18 Akkor Sutt(y)ogó Antal [WhisperTon] egy csóró.
2023. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#24 Már miért ne lehetne? Csak egy kis mókolás és tökéletes monitornak is.


Én pl nem utálom az Iphone-t.


Sőtt szeretem. De az androidot is.


Tabletem Samsung S8 ultra.

Telefonom egy Iphone 14 pro max.

2023. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 A kettő 150%-ban inkompatibilis. Ha élőlények lennének, már a megvételük előtt tönkretették egymást.
2023. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

„Miert utalja sok ember az iPhone-t?

Mindegyik okostelefont utálom, nekem ez kell:

[link]

2023. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 adelrockinga válasza:
Attól függ ki hogy gondolja
2023. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!