Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert utalja sok ember az...

Miert utalja sok ember az iPhone-t?

Figyelt kérdés

pl: [link]


oke, lehet sokaknak jobban tetszik az Android, de azert en azt nem mondanam, hogy az iPhone-nal minden jobb, vagy hogy egy rakat fos.



2023. febr. 19. 00:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2023. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%
persze hogy borzalmas egy 3-4 eves iphone akksija de egy ujnak nem, lehet hogy most az uj samsung tovabb birja, de azert nem borzalmas az akksija, pontozzatok le androidosok XDD
2023. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
#12:Nem vagyok kimondottan Androidos és nem pontozlak le, sőt zöldet adtam, mert mindenkinek más igénye van. Ez amit én írtam csak az én tapasztalatom.
2023. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
85%

1. Túlárazzák (az ár több mint fele tiszta profit)

2. Nem lehet annyira testre szabni

3. Az App Store-ban kevesebb alkalmazás található

4. Az App Store-ban van olyan app, ami fizetős, de a Play-ben ingyenes

5. Nincs Apple Pencil egy telefonban sem

6. A saját OS-ük és az önállóságuk miatt inkompatibilis mondjuk egy Galaxy Watch-csal

7. A Samsungnál kevesebbért kapsz ugyanakkora élményt, mint amit tud egy Apple termék

2023. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
+1. Elegük van az embereknek, hogy mindenki menőzik az Apple termékükkel
2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ár-érték arányban borzalmasak. Nekem az aksi idő nagyon kevés, folyton töltögetni kellett a telómat, amíg Iphoneom volt. Kevés funkciója volt, ami nekem ugyancsak nem tetszett. Nagyon elavult volt, mégis dupla annyiba került a használt belőle, mint egy normális új android. Nekem köszönöm, de nem kell többet Iphone. Akinek van pénze a legújabbra, az jó lehet, de akinek van egy kis pénzügyi intelligenciája, az nem költ annyit telefonra...
2023. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
És az Akksi borzalmas!
2023. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, ez igaz. Sokan kihozzák pl a T-től a 600 ezres telefont 0 Ft-ért, és menőznek vele. Akinek van pénze soha nem menőzne egy telefonnal.
2023. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

17

Amugy a legujabb modellekben egyre jobb az akksi, szerintem 11 elotti modellekben nem volt jo

2023. febr. 19. 12:51
 20/30 anonim ***** válasza:
Nekem csak a céggel van a bajom, meg minden hülyeségével, a telefonjaik meg tabletjeik nagyon jók. Az az érdekes helyzet áll fenn nállam hogy mindig Apple tabletet, de Samsung telefont veszek. A telefonjaik is jók amúgy, jól össze vannak rakva, de az Ios nem annyira jön be mint a One UI. Szóval csak a céggel van a bajom.
2023. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!