Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kinéztem 2db telefont az egyik egy Iphone X 64gb

A másik pedig egy Iphone Se 2020 64gb

Mindkettő felújított,karcmentes,új akkumulátoros,tökéletesen működő és 1év garanciával adják őket!

Jelenleg teljesen megelégedve hasznàlok egy Iphone 6s 32gb-os készülèket már kb. 3éve,de már kicsit öregecske viszont szoftveresen még mindig nem lassú de ezért gondolkodom már a cseréjén!

Jelenleg is kb. úgy szeretnék készüléket választani a kettő közül hogy az elkövetkezendő 3 évben ne kelljen lecserélnem és legalább addig legyen végig szoftveresen is támogatva! Ha akkut kell benne esetleg 1-1.5év után cseréltetnem az nem gond,mert az már ennél is megtörtént kb. 1.5év utàn.

Ha esetleg van vagy volt ilyen készüléked a kettő közül és tudsz róla tapasztalatokat írni vagy esetleg csak javaslatot hogy melyiket érdemesebb megvenni azt megköszönném!



2023. febr. 20. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Iphone x 64gb
Iphone se 2020 64gb
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Se2020.-am van 2020 augusztusa óta. Nagyon pöpec, első Apple cuccom, szerintem még sokáig marad.


TeamApple

2023. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az SE mindenképpen a 2 közül, az X már elavult
2023. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A X mellett a nagyobb kijelző és a két kamera szól, minden másban az SE 2. gen a jobb.

2023. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen az Se 2020 azért csak újabb valamennyivel az X-hez képest!

Annyi hogy tényleg az X mellett pedig a jobb kamera,nagyobb akku és kijelző van előnyben!

Az se 2020 méretben nekem pont megfelelő lenne mivel a jelenlegi 6s is ez a méret. Kis kompakt telefon,mindenhol elfér szinte :D

Szerintem akkor erre fog esni a választásom eddig úgy néz ki!

2023. febr. 20. 10:01
 5/18 NTBS ***** válasza:
100%
Se 2020. Illetve, amelyikre telik.
2023. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát az SE-ben újabb processzor van, szóval az tovább lesz támogatott, 2-3 évig még szinte biztosan.

Ha nem zavar az SE régmúltat idéző kialakítása (6s után gondolom nem fog), akkor ez lehet a jobb választás.

2023. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5. : Igazából mindkettő kijönne az eddig erre a célra félrerakott pénzemből,ezért is kérdeztem rá inkább itt!
2023. febr. 20. 12:28
 8/18 A kérdező kommentje:

6. : Igen ez valóban igaz! Ha jól emlékszem iphone 12 hardver alatt fut ez a telefon mármint a cpu-t tekintve úgyhogy valóban újabb!

Méretben a jelenlegivel is teljesen elégedett vagyok ahogy fentebb is írtam,persze nembaj ha nagyobb,de ne legyen egy tepsifon mint az újabb pld: androidosok a 6.5-6.7” kijelzőjükkel.

2023. febr. 20. 12:31
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ha kötelező lenne választani, SE, de az SE sosem volt jó telefon, azért a pénzért tényleg van sokkal jobb választék. Két dolgot kapsz: gyorsaságot és egy almát. Szinte minden funkciója átlagon aluli lesz az árkategóriájában. Ez a fanatikusoknak jó, akiknek hiányzik a régi iPhone feeling, de már amikor kijött az SE már akkor elavultnak számított. Kijelző, kamera, szinte minden fontosabb dolog, kivéve a proci :)
2023. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9es: Én személy szerint nagyon elégedett vagyok az Iphone-nal és nem fanatikusság miatt venném!

Igen végülis ez az Se olyasmi lehet mint mondjuk anno a Huawei P szériából voltak a nagyok meg volt a Lite

Gondolom te is ilyesmire gondolhattál ezzel.?

Csak akkor melyiket lenne érdemesebb megvenni a kettő közül? Mert nem akarok más márkára váltani!

Eleinte gondolkodtam a Samsung Galaxy A72-n is még,de legutóbb kb. 6-7éve volt Samsungom ami akkor nem tetszett! Nem tudom hogy ez idő alatt mit változhatott?

Meg annyi hogy ott android van nem ios.

Családban van akinek A13-A22 van ők nem panaszkodnak rá! A13at màr próbáltam én is és valóban nem rossz,de azért ha Samsungot vennék akkor valami komolyabb kéne ezért jutott eszembe még az A72

Multkor Media marktban volt szerencsém egy A23at kipróbálni az sem volt rossz. Kérdés hogy ezek tudnák e ugyanazt a sebességet és szoftveres támogatást 2-3-4év után is akár mint az Apple készülékek?

2023. febr. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!