Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 esetében hány GB-os...

IPhone 13 esetében hány GB-os telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
128 gb vagy 256 gb? Leginkább fotózásra, videózásra használnám az egyéb dolgokon kívül (social media, hívás) Árban lényeges különbség van köztük, azért is érdekelne igazán. Köszi! :)
2023. febr. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
256
2023. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha minden rajta, akkor 5 év múlva már az kevés lehet...
2023. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyit fotózol, és hogy mennyit videózol, és hogy milyen minőségben.

Anyukám bőven el van a 32 gigás IPhone 7-ével már ki tudja mióta. Rengeteg képe van. Nekem egy 128 GB-os Samsungom van, szintén rengeteg képpel, és még mindig van vagy 30 GB szabad helyem. Szóval a tárhely felhasználás függő. Most milyen telefonod van, hány GB-os? Elég a tárhelye?

2023. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat videózol akkor kell a 256GB! 400-500MB is lehet 1 percnyi videó.
2023. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy 128 GB-os Samsung telefonom van, 35 GB tárhely van még szabadon rajta. Inkább az alkalmazások foglalnak rajta többet, mert nem sok fotót készítek vele (a kamera rossz minősége miatt).
2023. febr. 21. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a mai napig egy Galaxy A50-et nyúzok, Android 11 alatt a 128 GB bőségesen elég, de alig videózok és fotózok, illetve a játékokat is letöröltem, mert nem egy erőmű. Egyszer csináltam gyári visszaállítást, kb. 50 GB szabad helyem volt előtte:D


Ha közép/hosszútávon nem a telefonon tárolod a képeket és videókat, hanem merevlemezen és/vagy felhőben például, akkor akár a 128 GB is elég lehet, de ezt neked kell mérlegelni, illetve azt sem tudom pontosan, hogy mennyit foglal belőle el az iOS, és ugye jönnek rá rendesen a frissítések is.

2023. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy pár havonta mindig átmásolom külső+belső merevlemezre a képeket. Szerintem 128 GB + gyakoribb külső mentés, vagy 256 GB, ha nem szoktál, akkor bizony kelleni fog.

2023. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!