Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek telefont?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Évente cserélem
2 évente
3 évente
4 évente
5 évente
Csak akkor cserélem amikor már elromlott
Akkor váltok ,ha az új annyival többet tud,hogy érdemes legyen váltani
Ha már nem érkezik rá frissítés
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor váltok ha már elromlott, vagy van annyival jobb az új, hogy megérje.

Jelenlegi telefonom 3,5 éves, és egyelőre nem is érzem a kéztetést a cserére.

2023. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én mit jelöljek, vagy hogy mit hoz a jövő: nekem még négy éve is nyomógombos volt. Akkor vettem egy már kifutót modellnek számító, olcsó Blackberryt.

Teljesen megfelelt, főleg mivel a munkahelyemen iPhone-t kaptam. Amikor felmondtam (úgy másfél éve), akkor vettem 30 körül egy kisméretű okostelefont, mivel szerettem volna Vibert, illetve egyéb androidos alkalmazást használni. El nem tudom képzelni, hogy lecseréljem, ha csak nem romlik el.

2023. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző telefonom 9 éves volt, 3 éve ment tönkre. A jelenlegit sem tervezem lecserélni, amíg tönkre nem megy.
2023. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eleinte olyan két évente újat vettem. Aztán mikor megtaláltam az igazán nekem valót, azt hat év után cseréltem le. Ezzel a mostanival is legalább ennyi időt tervezek. Ha bírja, talán még többet is.
2023. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mostanság 3-3,5 évente. A Galaxy A50-em 3,5 évet bírt ki, és valószínűleg még fog is pár évet valamelyik családtagnál. Sajnos az amúgy sem acélos proci már meglátszik, na meg ennyi idő alatt sok minden bekerült egy átlag középkategóriás telefonba, hogy megérje szerintem váltani, ezért most pár napja vettem egy A52s-t.


Talán az elmúlt évek egyik legjobb ajánlata a középkategóriában, amivel már a tavalyi kínálat sem tudott versenyezni ár/érték arányban.


Számomra a 120 Hz-es kijelző talán a legnagyobb előrelépés, a sztereó hangszórók, illetve sokkal jobb a modeme is. Végre tud kezelni minden 4G sávot normálisan. Az optikai képstabilizátor sem utolsó szempont, de nekem a kamera nem volt elsődleges.


Szerencsére már egy középkategóriás telefon is sokáig bírja, remélem ez is fogja legalább 3 évig.

2023. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még bírja 2012 óta remekül és van belőle még egy-új:)
2023. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6, milyen készülék? :)
2023. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Gombos, de nem akarok rákapatni senkit "okosat" erre;)

2023. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"amikor már elromlott" = 2 év

(a 2 éves garanciaidő letelte után 1 héttel..)


"ha az új annyival többet tud,hogy érdemes" = 1 év

febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!