Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvannak azok a kéregető...

Megvannak azok a kéregető Szíriaiak tiktokon akikről asszem egyszer a BBC csinált egy videót (linkelem)?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem hogy betöltöttem a 18-at és létre szeretnék hozni egy Média/ Marketing ügynökséget majd idővel ha több tapasztalatot szereztem. De, ha már egyszer létrehozok egy magánvállalkozást gondoltam belekóstolok a dropshipping világába is hiszen extra költséggel nem jár, rizikóval se de profitra van egy 0,00001% esélyem mert már a szomszéd macskája is ezt tolja. NADE nyílt titok hogy mindenki aki eféle "üzleti modellt" folytat nem magyar hanem Amerikai közönséget céloz meg. Szerintetek ha megrendelnék egy amerikai sim kártyát ennyi elég lenne a tiktoknak hogy a videóimat amerikai fy-pagabe dobja be? És milyen SIM-eket javasolnátok? (gyakorlatilag első 2 találat volt amazonon nem tudom jók-e)

SIM1:

[link]

SIM2:

[link]

BBC VIDEÓJA:

https://www.youtube.com/watch?v=lTrZSZpZkBM&ab_channel=BBCNews



2023. márc. 6. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!