Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Abszolút hülye vagyok a témához, viszont 4 év használat után a jelenlegi Xiaomi telefonom megérett a cserére.

Szeretném, ha jó fotókat és videókat tudnék vele csinálni, ezen felül semmi extrém elvárásom nincs, telefonálásra meg FB pörgetésre használnám :D Max 100e ft a keret, most ezzel szemezek, érdemes megvenni, vagy van ennél jobb ebben a kategóriában?

[link]


2023. márc. 20. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne, én alapból nem ajánlok soha MediaTek processzoros telefont, az az egyik legrosszabb gyártmány, a Snapdragon (Qualcomm) viszont a legjobb: gyors, mégis energiatakarékos, és évek múlva is stabilan viszi a szoftvert! Akármilyen alapdolgokra használod, nem árt az erős hardver, alapdolgokra a gyengébb is jó egy ideig, de aztán pár év után csak a gondok vannak vele!

Mindent összeségében szerintem a Motorola Moto G60 a legjobb 100 ezer alatt, ha fő szempont a kamera! Vannak persze jobb telefonok is ennyi pénzért, de kompromisszummal, főleg a kamera kárára, például:


Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Realme 9 Pro

Huawei Nova 9


A Note 10 Pro Amoled-kijelzős, de az ultraszéles látószögű kamerája borzalmas!

A Note 11 Pro és a Realme 9 Pro hardveresen kicsit erősebbek, de nem tudnak 4K-ban videózni!

A Huawei hardveresen a legerősebb közülük, de a kamerája se valami jó, meg nincs rajta Google-támogatás se!

A legerősebb hardverrel van még a Xiaomi 11 Lite 5G NE és az Oppo Find X3 Lite, de ezekről még nincs teszt, legalábbis a Mobilarénában, ahol jobban meg lehetne nézni a tesztfotókat!

2023. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!