Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A felsorolt 2 telefon közül...

A felsorolt 2 telefon közül ti melyiket vennétek meg inkább?

Figyelt kérdés

Üdv. Venni szeretnék egy telefont ami leginkább internetezésre,facebookra,messenger,youtube és autós navigációra lenne használva.

Ezt a kettőt néztem ki,de nemtudom melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Kb. 2-3évig még legalább szeretném használni,úgy hogy a telepített appokat is tudjam frissíteni,kompatibilis maradjon még vele! Esetleg ha a rendszer is frissítés képes maradna ez idő alatt valamilyen szempontból,az sem lenne hátràny!

Nos az egyik készülék amit kinéztem az a Huawei P30 (Sima,nem a Lite és nem a Pro! 6/128gb)

A másik készülék pedig egy Samsung Galaxy A71 (6/128gb)

Más márkàt/típust nem szeretnék,a kettő közül akarnám választani a jobbat vagy amelyik jobban ajánlott!

Minden segítséget előre is köszönök!



2023. márc. 23. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Huawei P30 (6/128Gb)
Samsung Galaxy A71 (6/128Gb)
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Most mondanám,hogy egyiket se, de ha nagyon választani kéne , akkor a samu
2023. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Esetleg van érved/ellenérved? :)
2023. márc. 23. 12:54
 3/12 A kérdező kommentje:

Hosszabb támogatási idő?

Tapsztalat?

Megbízhatóság?

Ilyenekre gondolok.

2023. márc. 23. 12:55
 4/12 NTBS ***** válasza:
66%
Samsung.
2023. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve Huawei P10 lite-ot cseréltem Samsung Galaxy A32re (asszem), utóbbi nem lassul annyira ennyi idő után, mint a Huawei tette.

Meg amikor vettem rá tokot és említettem a gsm-es srácnak, ő nagyon leírta a Huawei-t, hogy megszűnik egy csomó európai szoftveres támogatás rá, leáldozóban van a csillaga, szerinte nem éri meg kínait venni. Én nem tudom, de erre emlékszem.

2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A huwejnél b*szakodás van az oprendszerrel, az, hogy a p30 pont androidos vagy harmonyos-es nem tudom, mert nem követem a márkát. Volt P9-em kapott egy kemény frissítést a két év alatt. Kb három havonta factory reset kellett neki mert olyan szinten belassult, hogy használhatatlan volt. A későbbi modelleket ezen okán nem ismerem.

Samsungok a céges telefonjaink, a konstrukciója nagyon gyenge, ha már 10 centiről leesik eltörik, betörik. Napi szinten van az, hogy nem lehet a kollégákat hívni, mert nem csörög ki a készülék és csak smst kap a nem fogadott hívásról. Ha esténként újra van indítva, akkor az utóbbi jelenség nagy eséllyel nem fordul elő. Sorra meghal a hangszóró, a mikrofon a hívott felet nem lehet hallani, vagy ő nem hall vagy nagyon halkan.

Egy kijelzőcsere 80k, akkucsere 40k, hangszóró/mikrofon csere 40 k, ha figyelembe vesszük, hogy 60-70k egy ilyen készülék, nincs miről beszélni.

2023. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint a Huawei-t inkább jobb elfelejtenem!

Bár a Samsungról szóló informàciók sem túl bíztatóak.

Így lehet mégis megfontolok további márkákat/típusokat is!

2023. márc. 23. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a hangszóró+mikrofon dolog volt nálam is a régi huawei-jel, jut eszembe. A leejtés, képernyőcsere viszont szerintem a használón múlik, olyan mindegy melyikre nem vigyázol, ha leejted, eltörik... 5-ös voltam
2023. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Huawei p30as van a férjemnek, és stabil jó készülék. Még nem sikerült hazavágnia 2év alatt, pedig neki 1-1,5év amit bír 1-1 készülék, és nem vigyáz rá.
2023. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
samsung
2023. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!