Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg iPhone SE 2020-t használok, igazából szeretem, de nagyon gyorsan lemerül. Van hogy naponta már 3x is kell tölteni.

Samsung és iPhone telefon is szóba jöhet. Fontos, hogy nagy legyen a tárhelye és lehetőleg az akkumulátora is nagyon jó legyen. Szoktam játszani is telefonon, szóval plusz lenne ha gamer teló lenne, de annyira nem muszáj.

Köszönöm szépen a válaszotokat! :)



2023. márc. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Árban mi a maximum? Ha van rá elég keret, én biztosan egy S23/S23+/S23 Ultrát vennék, elég jól sikerültek üzemidő szempontjából a takarékosabb procinak és a jobb gyártástechnológiának köszönhetően, de sajnos árban elszálltak, a többi gyártóval együtt.


Játék miatt én csak Snapdragon procis telót vennék, a 778G GPU-ja azért kevés tud lenni, egy 870 lenne talán a legideálisabb, 888/8G1-et kerülném (melegedés stb.), vagy 8 Gen 2.

2023. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsungból S21FE vagy S23 (sima, plusz, ultra) jöhet szóba.


Iphone-hoz nem értek, de ha jó a telod és szereted, cseréltess benne aksit.

2023. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknél szokott a végén az lenni, hogy max 80k :D
2023. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 11 -em van és teljes mértékben megvagyok vele elégedve.
2023. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából az ár mindegy 🙃
2023. márc. 25. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha mindegy az ár akkor Samsung S23

Vagy iphone 14

2023. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Galaxy S23 Plus vagy az Ultra a legjobb választás a célodra. A legkisebb a 256 gb-os tárhellyel ellátott modell, szóval azzal biztos nem lesz gondod. Üzemidőben is kiváló, nagy az előrelépés az előző szériához képest. Ezen kívül van benne átfolyó töltés, tehát játék közben az akkumulátort megkerülve lehet tölteni. Ez annyit jelent hogy nem kell félni a lemerüléstől és nem is melegszik úgy. A Snapdragon 8 gen 2 for Galaxy processzor jóvoltából ezek a legobb teljesítményű telefonok jelenleg a piacon. Ezen kívül nagyon jó a kamerájuk is. Az áruk viszont borsos.
2023. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!