Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tavaly kötöttem egy 2 éves...

Tavaly kötöttem egy 2 éves hűségszerződést a Telekomnál,egy mobilszolgáltatásra, most megemelték kb 14%-al az előfizetésem díját.Elállhatok ezmiatt a szerződéstől?

Figyelt kérdés
Igaz telefonnal együtt vettem a szerződést de nem nagy értékű a telefon,ezt csak úgy kaptam,még havi törlesztést sem kell rá fizetnem. Visszaadnám a telefont és fizetek amortizációt ha kell,de én eddíg úgy tudtam,hogyha kötünk egy határozott idejü szerződést,akkor csak akkor térhetnek el,ha azt törvényben szabályozzák,mint ahogy ezt meg is tették, hogy elvették a közösségi oldalak és bizonyos csatornákon a korlátlan filmnézést,de hogy ezzel párhuzamosan emeljenek is,az nekem abszurd. Természetesen felvettem már velükl is a kapcsolatot,ott az ügyintéző nem talált semmit az ÁSZF-ben erről,de majd kapok hívatalos véleményt 30 napon belül,a Békéltető testületnek meg most fogalmazom az e-mailt,csak kíváncsi voltam, hogy ez csak engem zavar, vagy mást is?

2023. márc. 25. 16:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

25 év alatt nem volt olcsó a díjszabás, (60.-/perc, romingdíj, több ezres külföldi internet),

legtöbbször egyre olcsóbb lett, hűségidő alatt nem akartak csökkenteni az árakból!


most fordult a helyzet, most bele kellett venni az ÁSZF-be, ha szükséges emelnek,

és szükséges (??), jogilag megoldották a telefon társaságok.


ennyi...

2023. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!