Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Iphone-ja az tudna...

Akinek van Iphone-ja az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Iphone 13-mat, eddig Androidos voltam. Teljesen néma üzemmódban van a telefon de mégis pittyen minden értesítésnél. Tudna valaki segíteni? Valamint lehetne messenger chat fejet állítani? Nagyon sok videó van fent róla, de eddig egyik sem működött.

2023. márc. 25. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oldalán lenyomod a kapcsolót, akkor van néma mdban. Így nem kellene hogy pittyenjen!

Ha a némító kapcsoló le van kapcsolva, akkor az ébresztő viszont fog szólni!

A Beállítások -› Hangok és haptius jelzésekben az Állítás a gombokkal be van kapcsolva, akkor a csnegőhang hangerejét a telefon oldalán lévő gombokkal lehet állítani. Ha ki van kapcsolva, akkor ott a csúszkán beállítod, de a gombokkal nem lehet állítani. Vagyis ha a hangerőt leveszed nullára, attól a csengőhangok még fognak szólni! Ez nem néma mód!


Chatfejeket szerintem sehogy sem lehet állítani.

2023. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Nrkem X nem valt be . Nagyon sokat kiserleteztem . Sajnos eccer ne is tudtak hivni . Pont qmikor fontos lett von . A support qszondta h passz . Csak a facetime miatt van meg meg.
2023. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
Utolsó, ne játszd meg magad. 😬
2023. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!