Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon erősebb?...

Melyik telefon erősebb? Árérték arányban melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Xiaomi Poco X5 pro


Xiaomi Redmi note 11 pro plus


Samsung Galaxy A34


Xiaomi Poco X4 Gt


Mindegyikben más processzor van ahogy látom, és nekem elsősorban a processzor erőssége számítana, mivel eléggé meg szoktam dolgoztatni a telókat, illetve a memória is (bár ahogy látom abban mindegyik 256/8GB tárhelyes).


Viszont igen ez így két különböző kérdésnek is elmenne, mert az árertékbe már beletartozik minden, mivel azért nem mindegy nekem se, hogy a többi dolog sem, pl. kamera mennyire jó stb.. Tehát ha valamelyiknél nagyon ez utóbbi rovására menne az előbbi erősség, akkor azt mellőzném.


2023. ápr. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkodás nélkül A34-et vennék
2023. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért?
2023. ápr. 16. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szoftvere jobb, a Xiaomi pedig belassulhat. A Samsung is, de az később lassul be. És leginkább azért, mert a Samsung tök jól néz ki, Xiaomiból nem találtam olyat, aminek szép (jól néz ki, jó helyen van) a kamerája. És az appok logója stb. sem tetszik.
2023. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg gondolkodás nélkül X5 Pro-t vennék ezek közül, abban legalább Snapdragon processzor van, aminek a legjobb a technológiája, és évek múltán is stabilan viszi a szoftvert, ráadásul ennyi pénzért a kategória legjobb processzora! A MediaTek viszont az egyik legrosszabb gyártmány!
2023. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül ezek egyikét sem vettem, Xiaomi 11 T Pro lett a vége

Snapdragon 888

GPU: Adreno 660


Szerintem még a jóval drágább telefonokkal is versenyben száll.

2023. ápr. 18. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, bár nem került szóba, de mindenképp ezzel jártál a legjobban!
2023. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!