Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung mobilra Android 13...

Samsung mobilra Android 13 HASZNÁLHATÓ hívásrögzítő alkalmazás?

Figyelt kérdés

Ma délután lesz egy fontos beszélgetésem az egyik ügyfélszolgálattal, és fel akarom venni majd a hazudozásokat. Szedtem le pár hívásrögzítő alkalmazást a Play áruházból, de vagy semmit nem rögzített, vagy amit felvett az használhatatlan, recsegős minőségben volt. Jó az apk is, ha tudtok olyat ami jó.

Nincs most időm tesztelgetni melyik működik rendesen, a sok szar közül. Nemsokára megyek dolgozni és legkorábban délután 1-kor lesz időm alkalmazásokat telepíteni.

Köszi ha tudsz segíteni!


2023. ápr. 20. 03:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10: ezek a hívásrögzítő alkalmazások nincsenek fent a play áruházban. Pont azért, mert tiltva vannak.

Vagy ha fent is vannak ugyanilyen néven, nem működnek, csak a saját hangodat veszik, a masik félét nem, tehát nem ugyanazok.

2023. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

11: Neked vannak valamilyen értelmezési zavaraid, hogy ezt nekem írod?


Semmi újat nem mondtál nekem, ezért megkérnélek, hogy ne akarj felvilágosítani, mert eléggé irritáló dolog.

2023. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Vagy ha fent is vannak ugyanilyen néven, nem működnek, csak a saját hangodat veszik, a masik félét nem, tehát nem ugyanazok."


Nagyon sok olyan hívásrögzítő van (Cube ACR és sorolhatnám), ami a régebbi Androidos telefonon rendesen működik, míg az újabb telefonon csak az én hangom rögzíti.

De ez teljesen független attól, hogy a Google Play, vagy apk mirror / pure oldalakról töltöm le, pontosan ugyanazt az APK verziószámot.

Kilett próbálva, elhiheted...


Hogyan magyarázzam, azonos program, azonos verzió, ugyanaz.

2023. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azt már ne is mondjam, évekre visszamenő régi verziókat is letöltöttem próbára, de felesleges volt.

Egyik telefonon jó, másikon nem jó.

2023. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13: de azt fogd fel, hogy android 13-in nem fog működni, ami a 11-en működött.

Szóval a 13-as androidhoz nincs elérhető működő hívasrögzítő a play áruházban, mert nem engedelyezett.

Csak "illegális" verzió van, apk formában.

2023. ápr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezt írtam, tényleg nem tudsz olvasni? Mi bajod van neked?


"..ami a régebbi Androidos telefonon rendesen működik, míg az újabb telefonon csak az én hangom rögzíti."

2023. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16: te azt állítottad, mindegy, hogy apk-bol vagy playből teszi fel.

Nagyon nem mindegy.

apk-t kell használnod android 13-hoz, nem is tudod olayből felrakni.

Meg akkor kell még apkt-t hasznalnod, ha régi verzió kell (amit szinten nem tudsz playből felrakni)

2023. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
De azt nem arra írtam, van olyan, hogy diszlexia, hagyjuk...
2023. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
diszgráfia lesz az...
2023. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!