Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikaban miert cserelik le...

Amerikaban miert cserelik le az okostelefonjukat butatelefonra? Csereljem le en is?

Figyelt kérdés
Te le fogod cserelni a te telefonod butatelefonra?

2023. máj. 20. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van buta is. Az okos mellett. Egyszerű oka van. Az a vésztartalék és piros vonal egyben. Csak kevesen tudják a számát és havonta 1x kell tölteni. Majd ha ezt hozzák az okosok is, akkor megválok a butától.
2023. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem csinálja ezt mindenki Amerikában.


Másrészt Te most csak azért csinálnál valamit, mert az amerikaiak azt csinálják?


Olyan telefont használj, amilyenre szükséged van.

2023. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy egy csomó dologhoz kell az okos telefon, mert különféle appokkal tudsz bizonyos szolgáltatásokat igénybe venni pl. netbank stb.

Egyszerűen nem érdemes visszafejlődni, mert saját életedet nehezíted meg, ha nem alkalmazkodsz az újdonságokhoz.


Másrészt: nem muszáj folyton okostelefonozni. Használod, amihez kell, aztán kikapcsolod. :)


Harmadrészt: olyan technikai körülményeket teremtenek szándékosan, hogy később egyáltalán ne lehessen használni majd a régi telefonokat, szóval nem tartom jó ötletnek elavult telefonra lecserélni az okostelót..

2023. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

A mai embert úgy lehet butává tenni, ha okosnak mondott kütyükkel hüly_tjük be és a végén az az okos, aki eladja ezt a sok vackot a butáknak;)

Nincs olyan, hogy butus telefon-nem is volt, hanem csak normál mobilteló...az meg jobb a csicstelónál, tehát nincs mit lecserélnem, mert nem lettem buta felhasználó:)

2023. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a Windows XP. Én imádtam és soha a büdös életben le nem cseréltem volna, ha nem kényszerítenek rá technikailag...


Szóval lehet ragaszkodni valamihez, de úgyis el fog jönni az a pont, amikor muszáj lesz elfogadnod a változást, mert a régi megy a kukába..

2023. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

5

Túrót;)

2023. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem lesz valaki buta, csak mert kihasználja az új lehetőségeket.


A probléma akkor kezdődik, amikor már egy családi ebédnél is mindenki csak a saját mobiltelefonját bújja, meg bármilyen társaságban, ahol elvileg egymásért ültek össze, mert ennyi erővel mindenki maradhatott volna otthon.

Tehát a felhasználótól függ, hogy mennyire butul el az okostelóktól. :)

2023. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
bruh no cap, de szerintem aki iPhone-t hasznal az a vilag leghulyebb embere.
2023. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6-os: de most nem rólad volt szó! :D
2023. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8, miert?
2023. máj. 20. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!