Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tenyleg igaz amit nagyon...

Ha tenyleg igaz amit nagyon sokan mondanak akkor az IT-sek (nem mind persze) miert hasznalnak meg mindig iPhonet?

Figyelt kérdés

Azzal az ervvel jonnek mindig, hogy aki iphone-t hasznal az vagy szimplan nem ert az informatikahoz vagy apple logo fan, szerintem aki IT-ben dolgozik az ert az informatikahoz, vagy nem?


Akkor miert mondjak ezt?


-------------------------------------------

erre nem muszaj valaszolni, eleg a fentire

(Megtobb informacio: Azt is mondjak, hogy azert nem jo az iPhone, mert nem jo az akksija, amivel sajnos en nem ertek egyet, mert ha megnezek egy youtube videot ahol osszehasonlitjak a tobbi telefonnal az iPhone merul le a leglassabban, se most a samsung galaxy s23 ultra tenyleg tovabb birja par perccel. Szerinted ez jo erv utalni az iphonet mert nem jo az akksija?)



2023. máj. 25. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igazuk van
2023. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez elektronika kategória. Ennek a kérdésnek semmi köze az elektronikához. Egyébként pedig irdatlanul unalmas vagy már az idétlen telefonos kérdéseiddel.
2023. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Drága gyermekem! Gyűjtsünk neked pénzt egy iPhonera? Minden nap többször felteszed ugyanezt a kérdést. Ha megkapnád a hőn áhított iPhone-t akkor abbahagynád ezt a szánalmas vergődést?
2023. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
iphone 14 pro-t hasznalok
2023. máj. 26. 00:23
 5/20 A kérdező kommentje:
csak azert tettem fel a kerdest mert sokan hallom hogy ezt mondjak.
2023. máj. 26. 00:27
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Senkit nem érdekel, hogy milyen ócska vacak telefont használsz. Szerelmes vagy a telefonodba, hogy ennyit foglalkozol vele? Szakadj már el végre a telefonoktól, mert gyártótól, típustól függetlenül mindegyik értéktelen ócska műanyagdarab. Az összes mobiltelefont be kellene tenni az úthenger alá.
2023. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Tilcsuk be a telefonokat és a netet mer káros!4!!
2023. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem a telefon körül forog az életem szóval pont hogy lesz@rom.
2023. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Get a life.
2023. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
broski i think you should get a life cuz you talking to me right now and all that shit u feel me lmao
2023. máj. 26. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!