Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vannak a messenger...

Hogy vannak a messenger hangjelzések? Egyszer jelez hanggal, egyszer nem. Pl laptopon és telefonon egyszerre vagyok, telefon le van halkítva, laptopon nem mindig jelez. Tapasztalatok? Azért párkapcsolat téma mert szeretném észrevenni az üzeneteit.

Figyelt kérdés

2023. jún. 8. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Laptop fel van hangosítva.
2023. jún. 8. 19:34
 2/8 anonim válasza:
100%
Pff, totál kiszámíthatatlan. Nekem mostanában be kell lépnem, és ott látom csak az új üzeneteket. Tegnapelőtt meg minden eltűnt, ki kellett lépni, törölni, és akkor látszott csak minden. Kegyetlen az app.
2023. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Meg van bolondolva az app, hol jelez, hol nem. 🤷🏻‍♀️


Én jelentettem amúgy, mert ez attól még nem párkapcsolati téma, hogy féltékeny vagy. Nem idevaló ez.

2023. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem a féltékenységet hogy hoztad össze. Szeretném észrevenni ha a párom ír, a többiek nem érdekelnek, de ha ő ír és nem jelzi az nem jó, gondoltam ez főleg pároknak lenne fontos, azért ide tettem. A messenger leírásokat(amik nem működnek) el tudom olvasni gyakorin kívül is csak párok tapasztalatai érdekelnének akik ezen keresztül is kommunikálnának.
2023. jún. 8. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1-2 naponta kírja valaki ide,hogy a messengere nem mindig jelez, és ez így van évek óta. Nekem számítógépen most vissza se jelez ha átért a másik félhez, csak annyi van hogy elküldve. Sajnos ilyen sza... a program. Itt nem tudsz mit csinálni, csak,hogy gyakrabban ránézel, vagy lépj ki a gépeden a facebookból, mert ha ott is épp benn vagy a böngészőben, akár másik fülön akkor nem fog jelezni a telefon.Ha annyira fontos akkor a Viber egy fokkal jobb ilyen téren
2023. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Felejtsd el a dolgot.

Ha megbízható jelzést akarsz, hívjátok egymást telefonon.

Egyébként ha a párkapcsolatodban ez a kommunikáció, akkor ott gond van.

Ne messengeren üzengess, hanem fogd kézen, menjetek sétálni, moziba, kirándulni, stb.

2023. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Más kommunikáció is van, köszönjük szépen, de ha dolgozunk plusz útközben, boltban, messenger, éppen azért kell hogy ki mikor ér haza hová mikor megyünk. Nem vagyunk időmilliomosok. Messenger telefon hívást is lenémítja néha, és pl azt jó lenne észrevenni, mert nehezen tudom az arcom előtt lebegtetni a telefont, hogy nézzem.

Persze van a rendes telefon, csak mikor kérdezi miért nem vettem fel a messengert, nem vettem észre hogy írt, mondhatom hogy másoknál is megbízhatatlan a messenger.

2023. jún. 9. 08:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Amúgy párkapcsolat együttélés kategóriában volt, mert épp azt szerettem volna megtudni, hogy együttélő pároknál felejtős e a messenger, vagy hogyan lehet mégis megbízhatóvá tenni, valószínű sehogy.

De valami buzgómócsing áttetette ide.

2023. jún. 9. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!