Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valaki élt már mozgássérült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki élt már mozgássérült emberrel párkapcsolatban? Mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
A kérdésem előzménye itt megtekinthető: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..
2020. febr. 14. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak családtag szintjén is nagy teher,nemhogy párkapcsolat ban
2020. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétumokat is írnál, kérlek (aká privát üzenetben is)?
2020. febr. 14. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ėn már voltam mozgássėrülttel kapcsolatban.☺
2020. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon kicsi voltam, amikor apukám kerekesszékbe került. Anyukámnak biztos nehéz volt az elején, én nem élem meg tehernek, hisz ebben nőttem fel. Autót vezet, dolgozik, sportol, fát vág, nem kell neki segíteni a mosdóban sem... Szóval nem teher.
2020. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, más pasi a földkerekségen nincs?
2020. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mozgássérültség típusai eltérőek, van médiaszereplő is, aki mozgássérültként teljes életet él.
2020. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mozgássérült vagyok bevallom sántítok,és magányos.
2020. márc. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!