Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha teljesen stabil a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen stabil a párkapcsolat, mi a kedvezőbb mindentől függetlenül, egyetem után egy évvel ( akkor külön kollégiumban lennénk), vagy egyetem előtt összeköltözni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnénk összeköltözni a nem olyan távoli jövőben, és közösen tervezni, de nem döntöttünk még, pontosan mikor. (18/L)

2018. jún. 28. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek a pénzéből terveztek összeköltözni?
2018. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azert a teljesen stabil parkapcsolatokrol tudnek meselni...
2018. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Saját megkeresett, szülőktől erre nem kérünk. Nekem mondták, hogy az egyetemi költségekbe majd besegítenének, de ez a közös elhatározásunk, mi fizetnénk.
2018. jún. 28. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Az első fél évben koli, aztán kiderül, hogy milyen az egyetem, tudsz -e mellé melózni, stb. Szerintem várjatok még.

Én egyetem mellett dolgozom és egyedül élek nagyon nagy szívás. Sose vállalnám ezt így újra, ha visszamehetnék.

Ha minden működik egy év mulva is lehet költözni

2018. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Azert 18 evesen kicsit furcsa stabil parkapcsolatrol irni, az max. tini szerelem.
2018. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: 16 se voltam mikor elkezdtünk járni a párommal. Most 8 évvel rá augusztusban házasodunk. Fiatalon a legalkalmazkodóbb az ember, így könnyen össze kovácsolódtok. Nem 30 és 40 évesen kell férj/feleség után rohangászni. Akkor már rég lecsúsztál az értelmesebbekről, és képtelen is vagy az alkalmazkodásra.


Én is valóban legalább az első évet meg várnám az egyetemen. Lásd hogyan alakul, megy-e, tudsz-e tanulni rendesen a meló mellett. Én levelezőn csinálom/tam az egyetemet főállás mellett. Óriási szívás. :D


24/N

2018. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!