Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátom most szeretne venni...

A barátom most szeretne venni egy új telefont. Kb.50 000 Ft-ot szán rá (lehet használt is!) Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 10:04
1 2
 11/14 ABORG válasza:

legjobb budget telo: OnePlus Nord N20 5G

nezz utana

2023. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hát kedves kérdező úgy látszik itt csak milliomosak, sőt milliárdosak írogatnak. Ezektől ne várj segítséget! Csak tudod az ilyenek sírnak meg szidják a kormányt bla bla, hogy azorbán meg az infláció de azért 6k-ós telefonra van pénze.


Én mindig azt hittem, hogy itt csak gyagyások, fogyatékosok válaszolgatnak, aztán kiderül, hogy csilliárdosak. Nocsak nocsak......

2023. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ja azt elfelejtettem írni kedves kérdező, hogy tudod ezek az emberek nem a valóságban élnek, hanem a telefonon, nekik az a valóság. Azért van ennyi debil mindenhol.


Nem értem, hogy egy telefonért miért kell csilliárdokat fizetni, ha valakinek mondjuk csak telefonálásra kell. Az olcsó és drága telefon sem bírja 1-2 évnél tovább, jobb esetben 3 év, aztán veheted a következőt. Ébredjetek már és a valóságban éljetek, ne azt a s.ar telefont nyomkodjátok állandóan!

2023. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ilyen drágaszágra vigyázok, nem is használom hívásokra ...
2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!