Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan rendeljek telefont?

Honnan rendeljek telefont?

Figyelt kérdés

Iphone 13-at szeretnék rendelni. Nézegettem az árukeresőn és ott pl a xre, telodepo, netmobil, ikontakt, gsm palota, mobilivera oldalakat láttam, amiknek tetszett az ajánlatuk. Ezek közül is leginkább az első 3 tetszett. Azt írja, hogy új, bontatlan terméket kapok. Akkor kapok hozzá töltőt is? Mennyire megbízhatóak ezek az oldalak? És melyik lenne innen a legjobb? Milyen a kommunikaciójuk? Garancia? Szállítás, fizetés? Van bármilyen tapasztalatotok velük, véleményetek róluk?

Az apple oldal, euronics, média markt, emag nekem már drágább, ezért szeretnék ezekről az oldalakról rendelni. Még gondolkoztam a rejoy oldalon is, csak ott használt, felújított telefont kapnék. Akkor már jobban megérné pl az xre oldalról rendelni szerintem.

Mit gondoltok?



2023. jún. 13. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Inkább fizess többet, cserébe rendes garanciát kapsz. Sok GSM-ben megveszed, aztán ha visszaviszed valami miatt akkor problémáznak a garin, meg ezek amúgyis szürke importos telefonok.

Apple, Euronics, Media Markt ezek megbízhatóak, emag már kétesebb mert egy “piactér” mint az árukereső.

A ReJoy nagyon jó lehetőség, de csak akkor válaszd ezt, ha nem probléma, hogy nem új telefont kapsz, egyébként makulátlan állapotút is kifoghatsz.

Töltőkábelt minden bontatlan doboz tartalmaz, töltőfejed meg biztosan van otthon.

2023. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, én nemrég vettem egy iPhone 14 Pro-t a telefonpont.hu weboldalról. Több mint 100 ezer forinttal olcsóbb volt mint a Media Markt és társainál.

Amit kaptam:

- bontatlan doboz, teljesen új készülék

- 1 év gyártói Apple garancia (hivatalos, szériaszám alapján le lehet kérdezni) + 2 vagy 3 év bolti garancia (nem emlékszem pontosan)

- töltő nem volt benne csak kábel, de ez már alapból sem a csomag része akárhonnan veszed, nem tudom a 13-asnál jár-e hozzá. Viszont rendeléskor lehet kérni töltőfejet 8 ezer forintért, ez is eredeti Apple volt, szintén bontatlan csomagolásban.

- szállítással sem volt probléma, 400 ezer Ft alatt lehet kérni Magyar Posta csomagautomatába, afölött a Fáma Futár szállít, viszont futárnál csak kp-ban lehet fizetni. Ezt az egy dolgot tudom felhozni negatívumként.


Úgy voltam vele, hogy jó eséllyel úgysem lesz garanciális baja, ha esetleg mégis és nem tudom érvényesíteni, akkor ott van a több mint 100 ezres árkülönbség amiből kijön a javítás egy hivatalos szervízben. Ha meg nem lesz baja akkor meg ez az összeg a zsebemben marad. Szóval szerintem kicsit túl van lihegve ez a garanciadolog.

2023. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone 12-től nem jár töltő fej / adapter. Csak töltő kábel jár, az alap csomag részeként. Ugyan igy a 13-as és 14-es széria esetén is. Olyan van hogy + ad külön a bolt akcióban. De az nem az alapcsomag részeként. Vettem már iPhonból 13 minit, és 14 Pro Maxot is, és nem járt hozzá töltő fej / adapter.
2023. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Miert kell neked 300 ezres telefon?

csak kerdezem

2023. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én az iPon.hu -ról rendeltem telefont. de egyébként amiket néztél azok is jó oldalak, én bátran rendelnék onnan. a bontatlan dobozban, tehát a gyári Apple dobozban egy USB C- lightning kábelt kapsz, töltőfej nélkül. azt külön kell megvenni, de sokkal jobban megéri venni egy rendes USB kábelt+egy töltőfejet( nem gyári Apple) ebben is vannak nagyon jó minőségűek, mégis sokkal olcsóbbak mint a gyári töltők. szerintem rendeld meg nyugodtan a legolcsóbbról. mindegyik megbízható oldal
2023. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
LOL 5, en az ipontol szoktam rendelni proszesszort vagy videokartyat
2023. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
processzort*
2023. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!