Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A yettel(telenor)minek küldözg...

A yettel(telenor)minek küldözget beállításokat hogy mentsem el? Ez valami kamu a telefonra? Lentebb a duma

Figyelt kérdés

Egyik uzenet:

"Kedves Ügyfelünk! Kérjük, mentse el a hamarosan megérkezö készülék-beàllìtàsokat, hogy MMS-t küldhessen és internetezhessen. Yettel"


Másik:

"Kedves Ügyfelünk! Hibàs csatlakozàsi kìsérletet érzékeltünk készülékéröl, ezért elküldjük a helyes beàllìtàsokat készülékére. Yettel (Infò: 1220)"


Több éves a telom meg a kártyám is.



2023. jún. 20. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

pedig oda írták:


"Hibàs csatlakozàsi kìsérletet érzékeltünk készülékéröl"


és itt érdeklődhetsz:

"Infò: 1220"

2023. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt fel
2023. jún. 20. 18:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a nem mindegy, hogy milyen számról érkezik!
2023. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon beszélnek róla. Illetve semmit nem beszélnek.mi ez, csak mindenki beküldi miket kap

[link]

2023. jún. 20. 19:29
 5/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%

A linken szereplő szám:

06209000749

Legalitását igazolni tudom, onnan szoktak küldeni ilyen üzenet, amikor például észleli a rendszerük, hogy a kártya át lett téve egy másik telefonra, vagy ugyanazon telefon másik foglalatába.

Hogy te miért csatlakozol hibásan, azt viszont most nem tudom megválaszolni.

2023. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. jún. 20. 19:53
 7/15 anonim ***** válasza:

"Hogy te miért csatlakozol hibásan, azt viszont most nem tudom megválaszolni."


Ezért érdemes az ügyfélszolgálatot megkérdezni.

2023. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valamiért úgy érzékeli a rendszerük, hogy hibás APN beállítások vannak a telefonodon.

Ilyenkor küldenek egy konfigurációs fájlt. Azt nyugodtan telepítheted, automatikusan beállítja a megfelelő APN-t.

2023. jún. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És hova érkezik? Mert eddig nem láttam olyat, hogy kattintson a telepítéshez vagy hasonlót sem. Se egy link, se egy jelzés, csak az értesítő üzeneteket látom.
2023. jún. 21. 06:36
 10/15 anonim ***** válasza:
A telefonon kéne megjelennie egy értesítésnek, hogy konfigurációs fájl érkezett, és az értesítésre rákoppintva jön fel a telepítés. Legalábbis Samsung telefonokon így működik.
2023. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!