Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás miatti mélyponton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás miatti mélyponton (amikor nagybeszélgetések mennek), normális az hogy a másik keres mást szexre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon aljas szemét volt, nem egyszer azt mondta nekem keressek mást ő csak szexre vesz engem meg stb.


Ennek ellenère nem kerestem senkit, mert őt szerettem, nem lettem volna erre képes.


Csak épp véletlen így belépett vki az életembe aki teljesen meglepett és úgy sodródás lett az egészböl. És szex.

Amit a párom egy az egyben megcsalásnak minősít, holott ő "dobott engem".


Most azt bizonygatja így ezek után, hogy de ő pedig annyira szeret, mekkora törést okoztam, akarja, hogy vele legyek, ne a másikkal, teljesen kifordult magából, és kikészült és helyre akarja valahogy hozni, de még ő sem tudja ezek után hogy nyúlna hozzám, de nem akar elengedni. Mindent ill a továbbiakat igyekszik átbeszélni velem.


Magyarán nekem most el kéne azt hinnem hogy ő él hal értem es mennyire, de mennyire nagyon szeret.


Azaz mondtam neki, hogy most nem vagy higgadt, előtte emlékezz mar miket mondtál nekem, keressek mást stb, majd ha nyugodtabb leszel akkor menjünk bele a továbbiakrol a témába inkább.


De addig is írkálunk beszélunk mert ki van készülve.



És akkor most jön a meglepetés:

Úgy néz ki, mindekozben mellesleg szépen neki állt csajozni..


Szóval jól érzem, hogy ezeket a hatalmas érzelmi kirohanásait, ahogy most küzd értem, meg a nagy dumákat, hogy mennyire szeret meg stb, vehetem abszolut semmisnek?


Azaz már megint csak azt bizonyítja, amit kapcsolatban is, hogy nem is szeret, keressek mást és hasonlók?



#kamu vallomások
2021. nov. 19. 12:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Vagy pedig a nagy szerelmi vallomásai mellett nekem el kellene fogadnom ill megértenem, hogy "dühében" másokat "fűzöget" most? Mert ez normális ha megcsalják az embert hogy a másik hirtelen "fűhöz fához kap"?
2021. nov. 19. 12:10
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

Ha jól értem, határozottan kijelentette mit akar, amit nem vettél figyelembe. Szexelni akart, de téged nem érdekelt. Ő nem volt mással, te megcsaltad. Ezt próbálod azzal jegelni, hogy közölte, laza kapcsolatot akar. Hát, a megcsalás még akkor is az, ami. Aztán most szétmentetek, és számonkéred rajta, hogy miért van mással.


Szerintem ő azért mondja ezeket, mert tetszett neki a szex veled. Szeretné ezt visszakapni, ennyi. Nem hiszem hogy mélyen odalenne érted, és tényleg mást akarna.

Itt neked kell lépni. Hagyd már ott, keress mást. Megmondta mit akar és mit nem, neked másra van igényed.

2021. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Félreértettél vmit.


Szexre leredukált engem. En mondtam neki én nem akarok szexkapcsolatot.

Nekem erzelmek kellenek. Erre azt mondta akkor keressek mást.


Igy aztán ahogy irtam pont lett más, mert ezt dobta a gép.

Eleve nem is értem ő miert minősíti megcsalásnak de ez mindegy is. Mert en meg hatarozottan kozoltem, nem akarok szexkapcsolatot stb.


Az, hogy ő nem volt mássql es pont en voltam massal szerintem teljesen véletlen csak. Egy szexkapcsolatos srácnál soha nem lehet tudni mikor figyel be nála más.ettol ő semmiképp nem lesz szent hű, csak mert épp nem volt mással. Az esélye annak hogy mással fog szexelni 99% volt így is. Es nem rajta múlt. Ő nem koteleződött el mellettem.



Egyáltalqn nem kérem számon rajta hogy miert van massal. Eleve nincs is mással, ez az egyik. A másik ha mással is lenne akkor egyértelmu lenne hogy a szerelmi vallomásai mekkora kamu jelenleg. Mondhatni legalább meglátnám az igazi arcát. Nemhogy számonkérném hanem megkoszonom azt ha bizonyít tettekkel, hogy ő most engem akar vagy kamuzik?


Való igaz a szexet nagyon imádja velem. Csak szexre mas nő szükségèt nem érezte soha. De érzelmek nélkul ezt éveken át? Vagy hogy gondolja?


Nem tudom amugy mit akarok. Ezen nem agyalok most.

2021. nov. 19. 12:53
 4/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem ő azért mondja ezeket, mert tetszett neki a szex veled. Szeretné ezt visszakapni, ennyi. Nem hiszem hogy mélyen odalenne érted, és tényleg mást akarna."


Ezt azért köszönöm!


Szerintem is csak a szexkapcsolatát félti velem elveszíteni.

2021. nov. 19. 12:59
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

" párom nagyon aljas szemét volt, nem egyszer azt mondta nekem keressek mást ő csak szexre vesz engem meg stb."


Fogadd meg a tanácsát és keress mást komoly kapcsolatra, őt pedig zárd le!

2021. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Es addig minek zárjak le egy szexkapcsolatot.

Meg a semmit lezárni? Nincs is semmi jelenleg. Ha lenne is sztem csak szex. Nem megkérni készul ahogy látom.

2021. nov. 19. 13:45
 7/30 A kérdező kommentje:

Caak azon van, hogy magát mossa, hogy ő de szeretett meg szeret meg így hogyan tovabb.


Erzelmileg meg teljesen le van zárva.

Felfogtam amiket korabban mondott hogy csak szex. Már csak egy lökés volt a masik ahhoz hogy a tudomasul vétel utan el tudjam bőgés nélkul engedni.

2021. nov. 19. 13:47
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Es addig minek zárjak le egy szexkapcsolatot."


AZért, mert ez mérgező szexkapcsolat. Legjobb lenne, ha minden kapcsolatot beszüntetnél ezzel a pasival.

2021. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Erzelmileg.

Érzekmileg engedtem el.

2021. nov. 19. 13:51
 10/30 A kérdező kommentje:
8 a szex elengedésével vele viszont problemaim vannak
2021. nov. 19. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!