Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek változni fog a...

Szerintetek változni fog a Yettel neve?

Figyelt kérdés

Ugye most bejelentették az Arabokat, de marad mellette 49%-ban a PPF a tulajdonos minden érintett országban. (Nálunk ez 25%) Viszont az e& megveheti a Vodafone Groupot is, ami hosszútávon a két cég összefésülését is jelentené szerintem, és így újra jelen lehetne a Vodafone Group Magyarországon.



Szerintetek az 51%-os tranzakció lezárása után marad a Yettel név? (Mivel a PPF kisebbségiben ott marad)



2023. aug. 11. 13:18
 1/5 anonim válasza:
Szerintem változtatni fogja a nevét 5 éven belül.
2023. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Yettel ritka idióta elnevezés, annál már csak jobb lehet.

Csak közben kiderült, idióta neveket is megszokunk, tehát innen kezdve úgyis mindegy.

Magam inkább azt szeretném, ne tegezzenek le mindenféle szaros szolgáltatók!

Pláne, amikor már tudjuk is, hogy a marketing tudatosan a fiatalokat akarja megszólítani, mert bennük látják a pénzlehúzás sanda sunyi szándékát, cserébe a vén szarokat szarba se nézik, tiszteletet sem nekik, sem a magázódás régi magyar szokásának, magyar kultúrának meg nem adják.

Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok "vén szar", de a magyar kultúra nekem nem azt jelenti, hogy szar taknyosok letegeznek. (Fórumot kivéve, ahol ez a régi szokás).

2023. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet megszűnik a tegezés, helyette 4x kell imádkozni kelet felé.
2023. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem ez az állandó variálás azt takarja, hogy nem jött be ez a “csak mobilhálózaton” minden sztory, úgyhogy nem mehet annyira jól nekik, mint a Telekomnak.
2023. aug. 11. 18:26
 5/5 Kancácska ***** válasza:
Lehet. Vagy változik, vagy nem. Nem számít. Hívhatja bárminek nem érdekel, akkor sem ha hetente cseréli a nevét, ha a szolgáltatásai bejönnek. Hozza a pénzt a tőkét, fejlesszen tovább és a többi nem számít.
2023. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!