Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S23 van olyan jó...

A Galaxy S23 van olyan jó mint az iphone 14?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor inkább azt venném mert sokkal igényesebben néz ki (szerintem). Meg úgy tudom hogy az S23-nak van zoomkamerája. Szerintetek?
2023. szept. 2. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy van olyan jó
2023. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Bőven, sőt...
2023. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
A sima 14-től talán a 120 hz hiánya és a zoom kamera hiánya miatt talán kicsit jobb, csak szoftveresen az iPhone sokkal tovább támogatott. Egyébként ízlések és pofonok, nekem sokkal jobban tetszik az iPhone 14 designja, sztem a Samsung másolja csak a szögletes formát. A kettő közül talán az s23-at mondanám, meg itt gyk-n egyébként se szabad iPhonet ajánlani, mert a sok droidos vadbaromnak egyből elkezd habzani a feje és verik magukat, hogy hogyan merészelek mást ajánlani, mert az android mindenek felett van.
2023. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sokkal jobban tetszik külsőre a Samsung S23 mint az iPhone 14, viszont pár éve megfogadtam, hogy soha többet Android.


Ennek nagyon egyszerű okai vannak: ugyanolyan drága mint az iPhone, cserébe 3-4 év után már szarakodik (az iPhone 6 évesen is úgy működik, mint mikor először kibontottad és bekapcsoltad), lassul, évente kap kemény 2 db frissítést, és az értéktartása egy nagy 0.


Volt már csúcs Androidom, tehát tapasztalatból írok. Szép telefonok, mert azok, meg én elhiszem itt a hertzeket is, de mint már fentebb kifejtettem, nálam szóba sem jöhet.

2023. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

#4 "az iPhone 6 évesen is úgy működik, mint mikor először kibontottad" Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Az Apple szándékosan lassította a telefont, több milliós bírságot kellett fizetniük miatta. Ráadásul az alkalmazások igényei folyamatosan nőnek és a régebbi processzorok nem fogják tudni ugyanolyan gyorsan feldolgozni, mint a régebbi egyszerűbb alkalmazást. Akkumulátor élettartalma is folyamatosan csökken.

Az biztos, hogy működőképes most is, de sosem lesz olyan, mint új korában. Az én OnePlus One-om, ami lassan már 10 éves mai napig működik, nem úgy mint újkorában, de használható mai napig.


"évente kap kemény 2 db frissítést"

Az, hogy hány frissítést kapsz, a gyártótól függ. A Samsung havi biztonsági ad valamelyik telefonjára, valamelyikre negyedévi, valamelyikre pedig csak évi kettőt. Az én telefonom havonta kapja a frissítéseket (nem Samsung).

2023. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

5


Tehát leírom újra, mert kiragadtál 1 mondatrészt, a többit persze nem vetted figyelembe, tipikus...


Én a TAPASZTALATAIM alapján írtam azt amit, ha történt is ilyen szándékos lassítás, engem NEM érintett, én nem vettem észre ilyesmit. Azt viszont észrevettem, mikor 2017-ben az akkor 300.000!! forintos csúcs Androidom 3 év múlva kuka volt, mert tetű lassú lett, meg en bloc volt használhatatlan. 2017-ben a 300 ezer forint más értékkel bírt, mint ma.


Az akkumulátor minden telefonnál létező természetes avulás, ezt nem lehet 1 telefonnak sem felróni. Olyan mintha azt mondanád, hogy te mennyit költöttél az autódra 3 éven át, mert minden évben lecserélted az olajat. Természetes dolog olajat cserélni egy autóban. Szóval ez nem érv.


Illetve akkor egy másik félreértést is tisztázok: iPhone 11-et a mai napig meg szabad venni, mert az pont úgy fog működni, mint 2019-ben. 2019 nem most volt.


Viszont k.rvára nem látok senkit, aki Samsung Galaxy S10-et venne... Pedig az is 2019-es kiadás. Hát nem véletlenül....

2023. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

#6 Nem kell leírnod egyszer sem, elég jól értettem, hogy hívő vagy.


"ha történt is ilyen szándékos lassítás, engem NEM érintett, én nem vettem észre ilyesmit"

Igen, a hívők általában nem vesznek semmi ilyesmit észre, mert az kétségbe vonná hitüket


"2017-ben az akkor 300.000!! forintos csúcs Androidom 3 év múlva kuka volt"

Megfelelően kell telefont választani és nem ár alapján.


"Az akkumulátor minden telefonnál létező természetes avulás, ezt nem lehet 1 telefonnak sem felróni."

Köszönjük Sherlock.


"iPhone 11-et a mai napig meg szabad venni, mert az pont úgy fog működni, mint 2019-ben."

Persze, hogyne. Mint írtam már, az alkalmazások igényei folyamatosan nőnek.


"Viszont k.rvára nem látok senkit, aki Samsung Galaxy S10-et venne"

Mert ugyanolyan tudású Android-os telefont olcsóbban lehet kapni újonnan. Ha valamiből sok van a piacon, akkor az mindig olcsóbb lesz. 70%-os piaca van az Android-nak és több árkategóriában kaphatóak, több gyártótól. A választék hatalmas. Egy S10 tudása ma egy középkategóriás telefonéval egyenlő, ami még sokszor jobb is, mert kap újabb funkciókat, amit már az S10 nem fog megkapni, mert nem feltétlen szoftveres funkciókról van szó. iphone-ból nincs középkategória, se alsó, összességében kevesebb is van a piacon.

Egyébként az S10 mai napig használható telefon, családban is van, semmi probléma nincs vele. Ha valaki szeretne venni, nyugodtan vehet, mert működni fog még jó pár évik. És biztos vagyok benne, hogy valaki vesz, csak te nem látod.

2023. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

7


A hívő az te vagy, nem én.


Igen, Marketplace-en találsz 20 ezer forintért. A piac pontosan beárazza a helyét. Természetesen ez sem véletlen. De persze egy hívőnek ezt hiába is magyarázza az ember.

2023. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

7


Az pedig különösen szánalmas, hogy ti állandóan veritek a nyálatok ebben az Android témában. Olyanok vagytok mint a csótányok, azonnal megjelentek és szórjátok a f.szságaitokat, igaz a kutya nem kérdezte.


Amint megjelenik egy kérdés, ti soha nem a kérdésre válaszoltok, most sem azt tetted, te egy válaszra válaszoltál. Annyira szánalmasak vagytok hogy az valami csoda.


Leírja valaki a saját tapasztalatait, de olyan szinten komplexusosak vagytok, hogy nem bírjátok megállni, hogy ne álljatok bele valakibe, akinek nem egyezik a tapasztalata a tietekkel.


SOHA a büdös életben nem írtam egy Androidos kérdés alá, soha nem szidtam semmilyen Androidos felhasználót, ti vagytok az egyetlenek, akik habzó szájjal ugrotok az ilyen kérdésre.


Most is nem a kérdésre válaszoltál, hanem arról akarsz meggyőzni, hogy neked mennyire igazad van :D Teljesen mindegy mit írsz, mert az én tapasztalatom az, hogy az android egy FOS, és ez akkor sem fog megváltozni, ha még írsz 3 oldalt.


Ha holnap megjelenik ismét egy hasonló kérdés, mint a keselyűk ugrotok rá, mert komplexusos böszmék vagytok.


Fogadjátok már el, hogy a Föld nem azért forog mert ti rajta álltok. Ha meg nem tudjátok elfogadni más emberek véleményét és tapasztalatait, forduljatok pszichológushoz.

2023. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy olyan jó, nyomába sincs…
2023. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!