Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S23 van olyan jó...

A Galaxy S23 van olyan jó mint az iphone 14?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor inkább azt venném mert sokkal igényesebben néz ki (szerintem). Meg úgy tudom hogy az S23-nak van zoomkamerája. Szerintetek?
2023. szept. 2. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%

#8 "A hívő az te vagy, nem én."

Az nem hívőség, hogy objektíven tényeket tárok eléd. Van Androidos és iOS-es telefonom is. Az nem hívőség, hogy tisztában vagyok a piac működésével.


#9 "Az pedig különösen szánalmas, hogy ti állandóan veritek a nyálatok ebben az Android témában. Olyanok vagytok mint a csótányok, azonnal megjelentek és szórjátok a f.szságaitokat, igaz a kutya nem kérdezte."

Te jelenleg ugyanezt csinálod éppen és ugyanúgy igaz ez mindkét félre. Egy másik kérdésnél oda jött egy másik hívó, hogy az Android így szar meg úgy. iPhone-os kérdésnél meg az Android hívő jött fikázni az iPhone-t.


"Amint megjelenik egy kérdés, ti soha nem a kérdésre válaszoltok, most sem azt tetted, te egy válaszra válaszoltál. Annyira szánalmasak vagytok hogy az valami csoda."

Én már válaszoltam a kérdésre.


"Leírja valaki a saját tapasztalatait, de olyan szinten komplexusosak vagytok, hogy nem bírjátok megállni, hogy ne álljatok bele valakibe, akinek nem egyezik a tapasztalata a tietekkel."

Én elhiszem a tapasztalatod, de az nem igazi mind a többi másik millió telefonra is, te pedig úgy állítottad be mintha mindegyik ilyen lenne. Utána pedig mikor megcáfoltam néhány dolgot, akkor te rögtön elkezdtél személyeskedni.


"Most is nem a kérdésre válaszoltál, hanem arról akarsz meggyőzni, hogy neked mennyire igazad van :D Teljesen mindegy mit írsz, mert az én tapasztalatom az, hogy az android egy FOS, és ez akkor sem fog megváltozni, ha még írsz 3 oldalt."

Mint írtam én már válaszoltam a kérdésre. Te nem tudsz elragadni attól, hogy amiket írtál képes voltam megcáfolni és megsértette a vallásod. A te tapasztalatod egyetlen egy eszközre releváns, a többire nem.


"SOHA a büdös életben nem írtam egy Androidos kérdés alá, soha nem szidtam semmilyen Androidos felhasználót, ti vagytok az egyetlenek, akik habzó szájjal ugrotok az ilyen kérdésre."

Nem írtál? De, éppen azt csinálod. Jelenleg engem szídol azért, mert megcáfoltam azt, hogy évente kettő frissítést kap az android (mert nem), azt, hogy az iphone 6 nem teljesít úgy, mint új korában (mert nem). Az, hogy te vettél egy telefont 6 évvel ezelőtt és 3 év után problémáid voltak vele, az tény, de nem igaz minden telefonra. Jelenleg 3 éves Android-os középkategóriás telefont használok. Meg vagyok elégedve. Másodlagosnak egy 7 éves iPhone és harmadlagosnak megint csak egy 9 éves Android-os telefont. Mindegyik működik, mindegyiken tapasztalhatóak az öregedés nyomai. Nem a iPhone sem teljesít már úgy, mint újkorában, se a 9 éves Android-os telefon.


"Fogadjátok már el, hogy a Föld nem azért forog mert ti rajta álltok. Ha meg nem tudjátok elfogadni más emberek véleményét és tapasztalatait, forduljatok pszichológushoz."

És te miért nem fogadod el más véleményét? Miért álltál bele rögtön tényekbe személyeskedéssel? Mert nem tudsz semmit felhozni ellene, ha mégsem lenne igazam? Mert megsértettem a vallásod?

2023. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%
Továbbra sem érdekel ha lepontoztok, a véleményemen akkor sem tudtok változtatni.
2023. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

11


Akkor most olvass vissza. Én a kérdésre válaszoltam, TE szólítottál meg.


Nem érdekel az objektív tényeid, mert a saját tapasztalatom a mérvadó. Ezt kellene megértened, hogy nem nekem kellene bizonygatnod hogy a szar az jó, mert engem nem fogsz erről meggyőzni. Tehát tanulj meg a kérdésre válaszolni, ne más válaszolóba állj bele.


"Nem írtál? De, éppen azt csinálod. Jelenleg engem szídol "


Tehát akkor harmadjára, mert képtelen vagy megérteni. Én NEM neked válaszoltam. Én egy kérdésre válaszoltam, ellenben veled, te pedig elkezdted nekem bizonygatni, hogy mennyire jó az Android. Csak azt kellene megértened, most már negyedjére írom (egy 5 éves gyereknek elég egyszer elmondani) hogy NEM érdekel a véleményed, mert én a saját tapasztalataim szerint élem az életem. Tehát felesleges törnöd magad, mert a véleményem NEM fog változni. A különbség kettőnk között, hogy én NEM megyek egy Androidos kérdés alá sem megszólítgatni válaszolókat. A kérdésre válaszolok és ennyi. Próbáld ki te is.


Ezt pedig másodjára: vallásod neked van, mert te érezted kényszernek, hogy bizonygasd mennyire jó az Android. Kettőnk közül te vagy az, aki vallásos.


Nekem nincs kényszerem bizonygatni, hogy jó az iPhone, aki használja az tudja, hogy az. Ezt le is írtam, te vagy az egyetlen aki képtelen ezt elfogadni. Szar neked. A véleményem ettől függetlenül ugyanaz. Rólad is, meg a fos Androidról is. =)

2023. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Az S23 jobb kamerában
2023. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13 "Akkor most olvass vissza. Én a kérdésre válaszoltam, TE szólítottál meg."

Köszönjük megint Sherlock.


"Nem érdekel az objektív tényeid, mert a saját tapasztalatom a mérvadó."

Csak, hogy az tapasztalatod nem releváns egy 6 évvel később megjelent eszközre és a válaszadónak hamis választ adsz.


"Én NEM neked válaszoltam."

Az első válaszodban nem, a többiben nekem, vagy csak random írsz számokat a válaszaid elejére?


"Én egy kérdésre válaszoltam, ellenben veled, te pedig elkezdted nekem bizonygatni, hogy mennyire jó az Android"

Nem, én csak a hamis állításaidat cáfoltam meg, ami ez a kettő volt:

- Az iphone 6 mai napig úgy működik, mint amikor új volt

- Az android évente csak két frissítést kap


"hogy NEM érdekel a véleményed"

Ha nem érdekel, akkor miért válaszolsz mindig?


"a véleményem NEM fog változni"

Nem is célom. A célom, hogy a válaszadó objektív választ kapjon.


"A különbség kettőnk között, hogy én NEM megyek egy Androidos kérdés alá sem megszólítgatni válaszolókat. A kérdésre válaszolok és ennyi. Próbáld ki te is."

Én előbb itt voltam a kérdés alatt, mint te. Válaszoltam a kérdésre, viszont bármilyen kérdés is legyen, aki hamis és nem objektív választ ad, azt megszólítom. Ha nem érdekel, törődj bele, ne válaszolj. Eddig mindegyikre válaszoltál, tehát ezek szerint mégis érdekel.


"Ezt pedig másodjára: vallásod neked van, mert te érezted kényszernek, hogy bizonygasd mennyire jó az Android. Kettőnk közül te vagy az, aki vallásos."

Én nem bizonygatok semmit, objektívan leírtam, hogy mi hogyan is van. Te akadtál ki, hogy én mertem megcáfolni a hamis állításaidat :D Aki nem vallásos az nem úgy fog reagálni, mint te.


"Nekem nincs kényszerem bizonygatni, hogy jó az iPhone, aki használja az tudja, hogy az. Ezt le is írtam, te vagy az egyetlen aki képtelen ezt elfogadni."

Lehet nem sikerült felfognod, de nekem is van iPhone-om, pontosan tudom milyen. Meg van a véleményem róla és meg van az Android-os eszközömről is a véleményem. Egyiket se fejtettem itt ki, mert nem tartozik ide, tehát nem is tudod mi a véleményem.


"Szar neked. A véleményem ettől függetlenül ugyanaz. Rólad is, meg a fos Androidról is."

Nem igazán érdekel, hogy mit gondolsz rólam, nem ismerlek és örülök is, hogy nem. Hívőkkel amúgy sem barátkozom, maradjanak meg a kis szektájukban, legyen az bármelyik fél is. :)

2023. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor az S23 lesz.
2023. szept. 2. 21:30
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

15


Ki írt iPhone 6-ról? :D Jézusom, te tényleg beteg vagy :D

2023. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek.
2023. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 6 évesen akart lenni, csak nem figyeltem. Előfordul 🤷‍♂️ A lényegen nem változtat :)
2023. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok buta ember már megint az okostelefonok miatt veszekszik.
2023. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!