Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aqua.hu-rol valaki rendelt...

Aqua.hu-rol valaki rendelt már? Iphone 12-t szeretnék. Vélemények?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem már többször is az aqua.hu weboldalról, de nem okostelefont. Nekem nem volt panaszom velük.

Milyen szempontból kérdezed? Hogy megbízható-e? 3 üzletük van, tehát nem lopásra építették fel az üzleteiket.

[link]

[link]

2023. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iphone 12-t szeretnék tőlük vásárolni. Csak nem láttam a készüléknél egx értékelést se.
2023. szept. 5. 19:17
 3/4 A kérdező kommentje:
egy*
2023. szept. 5. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egy része nem ír visszajelzést egy termék vásárlása után - így én sem; volt idő amikor írtam, de már nem teszem). Lehet, hogy mindenhol máshol olcsóbb volt ezekelőtt és ezért nem tőlük vásároltak, így véleményből sem született.

Ezenkívül nem minden oldal küld értesítést a sikeres vásárlás + kézbesítés után, hogy értékeljék a vásárolt terméke(ke)t. Már nem emlékszem, hogy nekem érkeztek-e ilyen jellegű e-mail-ek vagy sem.

Kérdés, hogy miért pont az aqua.hu-ról szeretnéd ezt a készüléket megvásárolni? Azért, mert úgy látod, hogy ott a legolcsóbb? (Biztosan ezt a készüléket szeretnéd megvásárolni?)

Én ugyan nem nagyösszegű termékeket rendeltem onnan, de sose vertek át. A cégek, boltok nem lopásokból szerzik a profitot, hanem kereskedésből.

Az iphone 12 mindenhol ugyanolyan, mind a pozitívumai, mind a negatívumai ugyanazok, akárhol is vásárlod.


De, ha ezek után is zavar, hogy nincs értékelés, akkor vásárolj olyan weboldalról, ami szimpatikusabb, csakhogy az lehet, hogy 5-10-15-20e Ft-tal többe fog kerülni - nem tudom, hogy ott-e a legolcsóbb, és azt se tudom, hogy hol a második legolcsóbb.


De el is mehetsz üzletbe...Én még nem vásároltam üzletben telefont (csak használtan vagy régen kaptam szüleimtől vagy testvéremtől), de szerintem ki is lehet próbálni, így meggyőződhetsz, hogy nincs-e / nem találsz rajta hibát.

2023. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!