Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy iPhone 12 pro...

Találtam egy iPhone 12 pro maxot, de karcos a kijelző. A karcokat el tudom valamivel tüntetni, vagy csak a kijelző csere orvosolja?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha találtad, a rendőrségre fáradj be vele, amennyiben nem óhajtod, hogy lopással vádoljanak.
2023. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Véletlenül nem hiányozhat valakinek, ha találtad?
2023. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
Kinek a zsebében találtad? :DDD
2023. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon rendes vagy, hogy rendbe hoznád a telefont, mielőtt visszadod a gazdájának, de szerintem ezt bízd rá.
2023. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Facebook marketplace-en találtam :)
2023. szept. 6. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van amikor iskola első hetében még nincs házifeladat és a kis csitrik itt múlatják az időt troll kérdések kiírogatásával...
2023. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

#6:

Valóban vannak olyan retardok a Facebook piacán, akik ripityára baszott, eredeti életében egy kissebb vagyont érő telefonokat árulnak 5000 forintokért. De sajnos nem véletlenül, tekintve hogy a kijelző rendberakásán kizárólag a kijelzőcsere segít, ami az IPhoneok esetében nem egy kissebb, hanem egy nagyobb vagyonnak felel meg.

2023. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!