Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy random a...

Miért van az hogy random a semmiből kikapcsol a telefonom és nem lehet vissza kapcsolni?

Figyelt kérdés
egy xiaomi 11 T telefonom van,nem vagyok szakértő de megprobálom elmondani mi történik.Nem ez az első alkalom de most vált komolyabbá,a tegnap 7 óra után nem sokkal hirtelen a semmiből le állt a telefonom,fél tizenegyig probátam kapcsolgatni de semmi majd ma reggel is és majd ma 8 órakor bekapcsolt de csak kb 2 órára,azóta is az megy hogy a semmiből meg ál és nem lehet be kapcsolni és ha be kapcsol akkor is vagy 2 percig vagy kb 2 óráig jó csak.Ezzel mit lehetne csinálni?

2023. szept. 13. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet lemerült és fel kéne tölteni?
2023. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,nem az a probléma
2023. szept. 13. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Zárlatos lett az akkumulátor chip-je. Akksi csere!
2023. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3,nem telt el egy hét sem az akksi csere óta
2023. szept. 15. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az akkumulátorát te magad cserélted?
2023. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az új akkumulátor is lehet hibás vagy a szervízben nem tökéletesen illesztettek vagy rögzítettek vissza valamit (vagy te magad, ha te voltál). Ha kizárólag az akkumulátor csere óta van ez a jelenség, akkor vidd vissza a szervízbe (vagy, ha te magad csináltad, akkor nézd át, hogy minden rendben van-e) és mondd el amiekt tapasztaltál.
2023. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vissza vittem oda ahol csinálták, megjavitották de egyébként azóta vettem már új telefont szvl mindegy
2023. szept. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!