Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 3 éves Samsung A41...

Van egy 3 éves Samsung A41 telefonom ami jól működik ezt mennyire lenne érdemes lecserélni egy iphone 13-ra?

Figyelt kérdés
Ad annyival többet mint amennyibe kerül? Nem nagyok az igényeim egyébként tehát ezzel a régi Samsunggal is tök jól elvagyok. Csak inkább kíváncsivá tett az iphone, de lehet 1 hét után elmúlna a nagy varázsa.
2023. okt. 17. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem egy kategória a két telefon.
2023. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ez én is tudom! Ezért is kérdeztem, hogy ad akkora pluszt egy ilyen telefon.
2023. okt. 17. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván "többet tud", de sokkal inkább az a kérdés, hogy mi az amire neked szükséged van belőle? Akkor ad bármi is többet másnál ha van valami amit szeretnél tőle. Hiába tudsz rajta 120 FPS-el Genshin Impact-et játszani ha nem akarsz, meg hiába tud szép fotókat csinálni ha nincs rá igényed. Mint ahogy pont ugyan így hiába fogja 0.2s helyett 0.02s alatt megnyitni az instagram-ot ha eddig sem zavart.
2023. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha már ennyiért nézel telefont, vegyél inkább S23-at ha már úgyis Samsungod van. Több dolgot tud mint az iphone 13 úgyhogy én inkább azt venném nem mintha rossz lenne.
2023. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy megéri. Nagyon nem egy kategória a két telefon, sokkal jobb az iPhone 13. Az utolsót pedig nem értem, Samsung Galaxy S23 és iPhone 13 közül az iPhone a jobb telefon.
2023. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

"Galaxy S23 és iPhone 13 közül az iPhone a jobb telefon."

Mégis miben jobb?

2023. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld a két telefon, de felhasználástó függ megéri e az árkülönbözetet.
2023. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlattal élek:


Érdemes lecserélni egy Toyota Corollát egy Ferrarira?


NEM!


A Toyota Corolla tökéletesen kiszolgál egy átlagfelhasználót, a Ferrari meg villogásra való, egy csomó + költséggel és nyűggel.

2023. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na kedves utolsó ez jól betalált! 😀 Pont Toyota Corollám van! 😁
2023. okt. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!