Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt, hogy vettél drágább...

Volt, hogy vettél drágább telefont részletre viszont hamar megbántad és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés
Milyen teló volt?
2023. okt. 23. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt ilyen. Akinek 3 agysejtnél több működik a fejében az tudja mire van szüksége és előre el tudja töndeni hogy milyen készülék tudja a szükségleteit kielégíteni.
2023. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt, teljesen természetes jelenség.


Amennyiben egy személy sokat gyűjtöget, volt már sok rosszban része, de mégis valamilyen különleges alkalomból akar magának venni egy olyan dolgot, amire nem feltétlenül van szüksége (DE VAN!! Pont azért, mert lelki okokból jót tehet), akkor bűntudatot érez.


Amennyiben ez a döntés nem befolyásolja a hétköznapi életed, akkor nem kell vele törődni. Csak élvezni. 😂

2023. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-2 év a részletfizetés: addigra elavulhat.

Kijelző törés

Akksi hiba

Beázás



Én direkt az olcsóbb, egyszerűbb telefonokat kedvelem.

Kamera nem érdekel.

🤔 Még tartalék telónak van egy iHuntom ,3 éve. 8/1Gb,1400mAh akksi,2sim+sdkártya.

Olvasásra tökéletes

2023. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én olyan csóró vagyok hogy néha még azt is megbánom ha veszek egy kávét.
2023. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!