Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rajtam kívül volt aki megbánta...

Rajtam kívül volt aki megbánta hIgy note 4 et vett?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy pár hete van csak meg de máris akad...nagyon gyorsan merül a kijelző miat...stb

Nagyon jo telo de én többet vártam tölle... És az Apple ellenesek kifognak most ezért oltani de ugy érzem egy i6plus-al jobban jártam volna. (Barátomnak és olyan van és nagyon full...cseréltünk 2 napra és...áhh)

Szóval saját véleményt kérek...őszintén...akinek van note4 e.



#Samsung #samsun galaxy note 4
2015. febr. 15. 16:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*hogy
2015. febr. 15. 16:15
 2/16 kérdező.. ***** válasza:
76%
Nem csak a note 4 ilyen,az összes samsung.Nem samsungot jellett volna venned ennyiért...
2015. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kérdező.. ***** válasza:
61%
*kellet
2015. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát már en is rájöttem...csak ugye az adatok alapján gondoltam hogy na ez nagyon erős meg stb...meg ugy nagyon szidták az iPhone-t...de hát megbántam végülis
2015. febr. 15. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Samsung híresen szar szoftveresen, és a legdrágább, legerősebb telefonjain is akadni tud.


Viszont a Lollipopra érdemes várni, akik már frissítettek azt írják, hogy azzal hihetetlen gyors (vagyis nem hihetetlen, hanem olyan gyors, amilyennek lennie kéne egy csúcskategóriás telefonnak), egyáltalán nem akad, stb.


Gyorsan merülés meg a te hibád, hihetetlen jó aksija van, sokkal tovább bírja, mint akármelyik iPhone, 6 Plus-nál is minden téren jobban bírja: [link]


Ettől függetlenül lehet továbbra sem fog tetszeni, valamelyik ember szimplán az iOS-t/iPhone-t szereti jobban.

2015. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Miért az én hibám hogy merül? Gyakorlatilag mindig energia takarékos üzemmódban van...lefekvés elöt 100% reggel (kb 6 óra) 75% körül lesz...

Am Ja remélem jo lesz az a frissítés...mert am jo telo csak ez a kettő...nagyon illúzió romboló

2015. febr. 15. 16:53
 7/16 kérdező.. ***** válasza:
0%
Biztos fut valami a háttérbe ami eszi az akksit.Nézd meg mi eszi nagyon éy lőd ki.
2015. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

A samsung egyre szarabb. Régen jó vol,t az utolsó jó mobilja az S2 volt, egy S5 jobban akad mint egy S2...


Ne vágyj az iphone után mert még szarabb, azok is tudnak akadni, azok is szarrá mennek. Meg mindenért fizetni kell ott és mindent szinkronizálni kell, egy képet sem tudsz simán rátölteni a gépedre.

2015. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Minden bevan zárva...már ezerszer átnéztem ezeket...

Utolsó akk szerinted melyik a jó telefon?

2015. febr. 15. 17:00
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
htc, lenovo, huawei, xiaomi meg a windows phoneok
2015. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!