Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek éri meg 3-400ezres...

Kinek éri meg 3-400ezres telefont venni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember főleg Facebook tiktok chat, néha kamerázásra használja. Ezt egy telefon normális minőségben már 100-200ezer kötött tudja hozni. Őszintén kérdezem kinek van igazan szüksége a mindennapokban a csúcs kategoriára? Ki használja azt annyira ki hogy egy használt autó árát költse egy telefonra?
nov. 4. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

200.000 ??? Nekem egy Samsung S6-om van, mindent tud, fotóz, netez, telefonoz és még szép is, mert Egde. És 40.000 Ft-ért vettem annó. S ha majd egyszer leesik, megsérül, bereped, meghal, nem fogom sajnálni.

A kérdezőnek igaza van. A luxustelefon, a luxusóra egy teljesen felesleges baromság, megy az élet nélküle is. Akinek meg az a mértéke, hogy mennyire bámulják meg a luxuscuccai miatt, az annyit is ér mint ember.

nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

#1 Azért az S6 sem a 40.000 kategória volt a maga idejében.

És pont ezért veszi valaki meg őket, mert több év múlva is ugyanúgy használhatók.

Pl. az S6 és S6 Edge 2015-ben lettek kiadva.

nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Senkinek. Nem azért veszel ilyen árkategóriában telefont mert "megéri" hanem mert a szomszéd Pistikének is olyan van és te is akarsz mert te is menő akarsz lenni.
nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
Nekem megéri. Én ~500 ezerért vettem a telefonom. 4 éve. Ma is hibátlanul, akadás mentesen működik és ha nem töröm össze, akkor még 1-2 évig biztosan használni fogom. Előtte 80-100 ezreket költöttem évente telefonra, amik ráadásul új korukban sem közelítették meg a mostanit. 1 év után pedig mindegyik úgy be volt lassulva, h használhatatlanok lettek.
nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

#3 Annak, aki nem csak facebookra használja.


Hanem pl. fontos a multitasking, gyorsaság, stb.

Facebookra egy A14 is bőven elég. Általános használatra egy A34 tökéletes.

Viszont vannak feladatok, amik egy komolyabb készüléket is meg tudnak akasztani, na ilyenkor észreveszed, hogy jobb a flagship.

Viszont 10-ből 9 csúcskészülék tulaj egyáltalán nem használja ki a telefonja tudását, abból a 9-ből pedig 8 azt sem tudja, hogy miket tud a saját készüléke.

nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Annak, aki ilyen telefont szeretne, és van rá ennyi pénze.
nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Pl nekem. Elértem már az életben valamit, így nem egy olcsóbb tömegtelefont szeretnék használni, hanem jót. Továbbá nekem 10 éve az első okostelóm iPhone 4S volt, ami nagyon bevált és jó volt. Addig tartottam, használtam, amíg csak lehetett. Aztán anyagi okokból alsóközépkategóriás Samsung androidos telóm volt. De elkezdett döglődni, közben a kollégáim, akik iPhonosok agitálta, hogy higgyem el, hogy tartósságban és minden egyébben ma is az iPhone a legjobb. Szerencsére megtehettem, megvehettem, így megvettem. Egy 14-esem van, újonnan, kártyafüggetlenül. Igaz, hogy kijött a 15, de igazából nem érdekel, nekem ez tökéletesen megfelel, remélem hogy hosszú ideig lesz a "társam" a mindennapokban.


Egyébként bevált, mert napi szinten órákat használom streamelésre, plusz több órányit böngészésre és rengeteget fotózok vele. Jól bírja.

nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Olvass vissza. Minden héten felteszi ezt a kérdést valaki. Lehet hogy pont te?
nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Most őszintén, minek gyártanak csúcskategóriás autókat?

Egy trabant is elvisz ugyanoda nem?

nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki kütyü b@zi. De hozzá teszem szíve joga. Isten tudja mennyit pénzt b@sztam el motorozásra.....
nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!