Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek éri meg 3-400ezres...

Kinek éri meg 3-400ezres telefont venni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember főleg Facebook tiktok chat, néha kamerázásra használja. Ezt egy telefon normális minőségben már 100-200ezer kötött tudja hozni. Őszintén kérdezem kinek van igazan szüksége a mindennapokban a csúcs kategoriára? Ki használja azt annyira ki hogy egy használt autó árát költse egy telefonra?
2023. nov. 4. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

5

Egy 100 ezres telefon mindent tud ami kell onnantól meg csak menőzésről szól. De nincs is ezzel baj, én karórákra költök évente milliókat. Nem azért mert kell, egy 3 ezres casioval le lehetne tudni az egészet. Csak én nem is játszom a fellengzőst hogy ez igazából befektetés meg ilyenek, ez egyszerűen egy drága hobbi. Pont mint neked a telefonok.

2023. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem például megéri, mert szeretném a lehető legjobb képeket és videókat készíteni a gyermekemről egy olyan eszközzel ami elfér a zsebemben.
2023. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

12

Aztàn megveszed a kettővel későbbit és elsírod magad hogy miért egy ilyen krumplival fotóztad a gyereked amikor kicsi volt. Én maradok a MILC-nél. Kis helyen is elfér persze nincs mindig nálam de fontosabb eseményeket minőségben szeretem megörökíteni nem pedig egy szétefektezett insta hulladékon amibe egyszer belezoomolsz már olajfestménnyé válik.

2023. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Mi a fészkes f..sz értelme van ezeknek a kérdéseknek? Egy átlagos telefon legyen mondjuk 100-200 ezer forint közötti. Egy csúcs telefon 300-400-tól indul, és ha a nagyon legjobb konfigurációban akarod, akkor valahol 1 millió forint lehet a határ. Ez egy "átlag" csúcs készüléknél 1,5-4x-es szorzó az átlag telefonhoz képest, az abszolút csúcs meg 5-10x-es szorzó. Ez annyira extrém?

Mennyi egy átlagos használt autó ára? Mondjuk 3-4 millió? Egy átlagos új autó szalonból 8-10 körül van. Egy fiatal, de használt prémium autó lazán van 20 millió körül is, de új, valódi luxus autók több száz milliókért is vannak. Itt sokkal nagyobb a szorzó, miért nem erről kérdeztél? Minek az 50 millás, fullos X5-ös, ha semmivel nem tud többet mint egy Octavia? :)

Vagy ingatlanoknál: mennyibe kerülhet országosan egy átlag lakás? 30 millió? Vagy sokat mondtam? És mennyibe kerül egy luxus villa? Több milliárd. Aztán te "kihasználsz" 10 hálót meg ugyanennyi fürdőt meg 3 jakuzzit? Dehogy.

2023. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Itt a fő probléma a kérdés értelme, ami nincs.

Egy gyerek tehet fel talán ilyen kérdéseket, de nem akarom hinni, hogy gyerekként ilyen kérdéseket írtam volna ki. Ha lett volna internet.

Valójában a offtopik is:

---------------------------------------

Az Elektronikus eszközök kategóriáról:

Az Elektronikus eszközök kategóriája felöleli napjaink kedvenc kütyüjeit az okostelefonoktól, a számítógépeken, laptopokon és tévéken át, egészen a konzolokig. Ha problémád van egyik eszközöddel, vagy tanácstalan vagy, melyik cég melyik termékét válaszd a vásárláskor, itt kérheted a többiek segítségét vagy megkérdezheted a véleményüket.

Ha a háztartási készülékek kezelése, meghibásodása, funkciói érdekelnek, akkor is jó helyen vagy, olvasd el mások tapasztalatait, kérd segítségüket, véleményüket róluk.

-----------------------------------------------

2023. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Egy azűk kisebbség van, aki kihasználja, mert olyan appokat használ, amihez kell a teljesítmény.


Aztán van egy réteg, aki tehetős, és mindegy neki, azt veszi meg, amelyik legjobban tetszik neki, és az történetesen lehet a csúcskategória.


Aztán van az a réteg, aki vérpistike típus, rátesz minden szemetet, aztán csodálkozik hogy 1 év múlva már belassul, és idővel "meggyőződik" róla, hogy a telefon a s.zar, ezért vesz drágát.



És végül van a lakótelepi suttyó, aki a környezetében egy hitelre vett fél milliós telefonnal tud menőzni.

2023. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem illene a Porsche 911-esemhez egy proli, részletre vett olcsó teló.
2023. nov. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Akinek fáj a kérdés, az nem értem, hogy miért rágódik rajta, lapozzon tovább...
2023. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

„Őszintén kérdezem kinek van igazan szüksége a mindennapokban a csúcs kategoriára? Ki használja azt annyira ki hogy egy használt autó árát költse egy telefonra?”

Nekem is van hozzád egy kérdésem: mi fészkes fenét foglalkoztat az téged, hogy mások miért és mennyiért vesznek telefont? Aztán, ha esetleg megtudnád, hogy miért, akkor mi lenne? Ez hiányzik a boldogságodhoz?

Szervizmérnök úrnak igaza van. Már nem először látunk itt ilyen, vagy ehhez hasonló eszetlen idióta értelmetlen kérdést. E kérdésnek semmi köze az elektronikához.

2023. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

Ééééééés!

Szinte az összes válasz lepontozva, ami értelmesen elmagyarázza sokadjára is, miért vesz valaki több 100 ezres telefont! Ezt is lehet lepontozni! Januárban lesz 4 éves a Huawei P30pro-m. Ezért vettem ilyen készüléket, mert nem akartam évente cserélni. Nem mellékesen víz, és porálló. Zökkenőmentesen megy rajta a YouTube, és az útvonaltervező ami a munkám miatt fontos. "sokat utazom." A döntésnél fontos szempont volt a fent említett víz, és porállóság. Fontos volt, hogy több évig működjön hibamentesen. Ne akadjon. Gyors legyen. Bízva abban, hogy egy "csúcs" mobil tudja ezt, ezért ezt választottam, és nem bántam meg.

Éééés most lehet lepontozni!

2023. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!