Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg Xiaomi Redmi note 10 prom van viszont szeretnék váltani mivel ez fagy le állandóan es egyéb problémái is vannak. Egy Xiaomi Redmi 12-re gondoltam, mivel 100ezernél többet nem nagyon szeretnék rá költeni, de nem akarom hogy azzal a telefonnal is ugyan ez legyen. Samsung meg Huawei márkákról sok rosszat hallottam, a iPhone meg gyorsan merül és annak a rendszeréhez is nehezen szoknék hozzá, viszont ettől függetlenül ajánlhattok ilyeneket. Kicsit fontos nekem hogy jó előlapi kamerája legyen ne legyen a minősége rossz(túl pixeles) és hátsó is nyilván, és 64gigánál több legyen. Ajánljatok nekem légyszives jó telefonokat, esetleg azt hogy milyen van nektek ami jó.

nov. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Honnan tudod, hgoy az iPhone gyorsan merül?

100-ért mindent is tudjon? Felejtsd el!

nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Tesó, ne keseredj el, de 100 ezer ft az mai magyar forint árakhoz viszonyítva az alsó kategória teteje kb. Itt még ne számolj komoly hardverre.


Samsungrol nemtom mi rosszat hallottál, de ha olcsón akarsz telefont, akkor ár/érték arányban egy Galaxy A54 sztem jó választás.


Ha androidnál maradsz, mivel ennyi pénzért más nincs is, akkor ebben a kategóriában csak Samsungot vennék. Xiaomit nem erőltetném.

nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xiaomit én sem ajánlom. Szuper telefonok voltak, mikor bejött a piacra, imádtam, de egyre rosszabb és egyre drágább.

És hát igen, sajna 100k Ft manapság semmire sem elég.

nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan a 100k egy random ar volt, ha ugy van koltok tobbet ra, lehet rosszul lett megfogalmazva, viszont en meg az alatt vettem jo telefont, azota meg nem nezegettem az arakat csak parszor a szolgaltatomnal, es ott is volt 100k alatt modernebb telefon mint az enyem. Es nyilvan nem varom el hogy "mindent is tudjon", szerintem az nem nagy elvaras hogy tobb mint 64gb legyen benne es jo kamera minosege. És onnan tudom hogy az iPhone gyorsan merül, mert az ismerőseim nagy részének az van, és legtöbbjük panaszkodik rá.
nov. 10. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

"Nyilvan a 100k egy random ar volt, ha ugy van koltok tobbet ra"

Akkor miért nem ezt írtad? Találjuk ki a gondolataidat is?

nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"szerintem az nem nagy elvaras hogy tobb mint 64gb legyen benne es jo kamera minosege."


Az a baj, hogy a jónak nevezhető kamerájú telefon eleve kb 130 ezerről indul. A tárhely nem gond, manapság az alap is 128 gb általába az alsókategóriában is, már iPhone is 13 óta 128 gb-s.


"És onnan tudom hogy az iPhone gyorsan merül, mert az ismerőseim nagy részének az van, és legtöbbjük panaszkodik rá."


És relevánsabb néhány ismerős válasza, mint olyan hiteles youtube techvideósoké, akik évek óta ezzel foglalkoznak és tesztelik. Az se mindegy milyen iPhone, mert régebben voltak gyengébb és jobb üzemidejűek, manapság a 13 óta a napot simán kibírja mindegyik verzió, a plus és pro maxok akár két napot is, nyilván ezek a keretbe nálad nem férnek bele, ha 100 ezer körül keresel.

nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!