Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2021-es Samsung s20 kijelzőcse...

2021-es Samsung s20 kijelzőcsere 40 000-ért vagy egy új Xiaomi Note 12-es 56 000-ért?

Figyelt kérdés

Adott a következő helyzet. Feleségemnek vettem 2021 nyarán egy Samsung telefont. A típusát sajnos már nem tudom mert a doboza már nincs meg. A telefon akkor új volt, a neten lévő képek alapján S20-as típus. Ennek ellentmond, hogy vonalzóval lemérve az s20-as méretei nagyobbak, mint a kezemben lévő.


A Samsung kijelzője többszöri ütések és nyomódások következésben tropára ment. Világít, de csak színes összevisszaságot mutat. Elvitte a párom szervizbe, azt mondták sima ügy, kicserélik a kijelzőt 40 000-ért.


Szerintetek érdemes-e felújítani egy 2021-es Samsung telefont, amely akkor kb 70 000 forintba került 40 000-ért vagy pedig jobban járunk egy új mezei Xiaomi Note 12-essel is. A neten keresgélve 56 000-ért ilyen már rendelhető.


Tehát az Xiaomi processzorerőben és memóriában hozza-e majd azt a minőséget, mint a 2021-es Samsung vagy akár erősebb-e lesz-e nála?


Előre is köszönöm!



nov. 10. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Dobjad el, semmire nem való.

Kicsit megtoldod és tudsz venni egy nagyon jó telefont.

Moto g72. Én ilyet vettem és szinte tökéletes.

nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Xiaomiból van 3 felé verzió:

128GB 4GB RAM,

128GB 6GB RAM,

256GB 8GB RAM


Gondolom 56 ezerért a 4 GB RAM-os verziót nézted. A Xiaomi ha jól tudom mindegyik változata támogatja az 5G-t, és van benne infraport, amivel tv-t, légkondicionálót is tudsz irányítani.


A Samsung S20-ban (ha nem valami utángyártott klón) 8 GB RAM van, infra, 5G nincs.


[link]


Kijelzőben és sebességben ha megveszed a 4 GB ramos Xiaomit, az gyengébb lesz.

Ha a Samsung nem egy gagyi klón, ami a kérdésedből nem derült ki, akkor én maradnék a Samsung kijelző cseréjénél.

nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha bemész egy GSM szervizbe, ott ránézésre megmondják neked, hogy tényleg S20 vagy sem.
nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem vettél új S20-at 70 ezerért. Valami más típus lesz az.
nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Eg samsung többet ér 1000 ksziaúmiaunál!
nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam ma szervizben. Azt mondták, hogy Samsung A41.


Köszönöm szépen a válaszokat!

nov. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!