Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá erre a szüleimet?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nemrèg sajnos összetörtem a samsung a72 készülékem kijelzőjét,ès most szeretnèm megcsináltatni a kijelző cserèt, mert nagyon kellenek róla az adatok, de a szüleim nem hajlandóak rá,pedig a nagyobbik felèt èn fizetnèm. Egyébként a kijelző csere nem túl drága, illetve eléggé jómódúak vagyunk, úgyhogy egy ilyet simán meg tudnánk engedni magunknak. Ès hiába mondom a szüleimnek, hogy az adatok miatt muszáj lenne a kijelző csere,de mèg így sem hajlandóak rá.

2023. jún. 23. 08:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy! Fizesd ki Te a saját jövedelmedből.
2023. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nevelési szándék, hogy vigyázz a dolgaidra. Ami fontos adat az pedig több példányban, különböző adathordozókon is megvan, ez evidens, szóval ami csak a telefonon volt az nem fontos.
2023. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%

Az adatoknak mi köze a kijelzőhöz? Fogod, rádugod gépre, és lemented magadnak.

A kijelzőcserét akkor erőltetném, ha amúgy a készülékkel meg vagy elégedve, csak zavar, hogy nem látod rendesen a dolgokat, ÉS nem akarsz a belátható, közeli jövőben (mondjuk karácsonyig) telefont cserélni.

Amúgy meg nem írtad, hány éves vagy, de én most nyáron elmennék melózni valamit, és a kapott pénzből simán meglehet őszre a kijelzőcsere.

2023. jún. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg régebbi a telefon, akkor meg spórolnék karácsonyig (még szinte napra pontosan fél év, egész pontosan holnaphoz fél évre van), és karácsonyra megvenném magamnak az újat,kiegészítve azzal, amit kapok. (utóbbit - az új készülékvásárlást - persze csak akkor tenném, ha a régi mobillal nem vagyok már megelégedve.)
2023. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2es kérdező, èrtem hogy mire gondolsz, és èn mindig nagyon vigyàzom a dolgaimra, eddig ez az egyetlen telefonom, amit összetörtem, ès a telefon összetörèse egy vèletlen baleset volt.
2023. jún. 23. 09:10
 6/30 A kérdező kommentje:

3as kérdező, az a problèma, hogy teljesen fekete a kijelző, így nem tudom lementeni az adatokat, illetve eddig Google biztonsági mentés volt, de kiderült, hogy rengeteg fotóm van, amit valamièrt nem mentett el a felhőbe, ès emiatt is kellene a kijelző csere.


4es kerdező Egyébként a telefonnal teljesen meg vagyok elégedve, most nincs szükségem új telefonra, ezért is indokolt a kijelző csere.

2023. jún. 23. 09:26
 7/30 anonim ***** válasza:
42%

be kell újítani egy újat,

KépErnő cserénél nem marad meg adat.

2023. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Nem indokolt a kijelző csere. Számítógépre adatkábellel rádugod a telefont és minden adatot ki tudsz menteni.

Ha nincs számítógéped, akkor megkérsz valakot, akinek van.


Azt meg a szüleid döntik el, hogy vagytok e annyira jó módúak, hogy megjavítassátok. Ami egy A72 eserében nem.is olyan kis pénz, mivel amoled panel van benne. Alsó hangon 45-55 ezer forint.


Te törted össze. Azt mondod a nagyobb részt Te fizetnéd. Azt a pénzt honnan szetted? Zseb pénz? Munka? Akkor lehet rá gyűjteni.


A kérdező egyébbként Te vagy, mi a válaszadók vagyunk.


Hány éves vagy?

2023. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7es kérdező, ezt honnan veszed? Ilyenkor megmaradnak az adatok


8as kérdező, próbáltam már, de nem akarja menteni az adatokat, mert amikor ràdugom a gèpre a telefont, nem történik semmi, es nem ismeri fel a telefont.

2023. jún. 23. 09:41
 10/30 anonim ***** válasza:
36%
8# sötét képernyőn, hogyan engedélyezed a számítógéppel a kapcsolódást ?
2023. jún. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!