Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt kaptam egy samsung telefont amivel nincsen bajom meg semmi, de mégis szeretnék egy iphone-t és anya azt mondta hogy nem kapsz újat! Én arra gondoltam hogy én megvenném magamnak mert gáznak érzem amikor előveszem és kellemetlennek érzem. Hogyan mondjam el anyáéknak hogy meg is engedjék, hogy legalább én a zsebpénzemből mevegyem?
nov. 14. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

"mert gáznak érzem amikor előveszem és kellemetlennek érzem"

Már megvolt a mai troll kérdés,köszi.🙂

nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit érzel gáznak? Azt hogy samsungod van? Világéletembe samsungom volt és van is soha nem volt iphone-om mégse nézett rám csúnyán senki..Ne mondd már hogy mindenkinek iphoneja van körülötted , mert nem hiszem el.
nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Samsungom volt évekig aztán kaptam egy Iphonet a férjemtől. Szívből gyűlölöm, sokkal közelebb áll hozzám a Samsung.

Egyébként a kutya nem nézte soha milyen okostelefonom van. Szerintem nálad sem az az ok, hogy attól tartasz, hogy majd más lenéz emiatt, hanem azt gondolod ha lenne egy Iphone a kezedben, menőnek tűnnél vele. A kettő közt árnyalatbeli a különbség mármint hogy azért akarsz ujat hogy menőzz vagy azert hogy ne nézzenek rád ferde szemmel - árnyalatbeli de ha felültudsz rajta kerekedni akkor nem fog kelleni az Iphone, ha viszont nem tudsz, akkor a zsebpenzed arra költöd szerintem, amire szeretnéd. De sajna nem en vagyok a mutterod :)

nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Pedig majdnem mindenkinek iphonja van, de biztos hogy előbb utóbb megfogom venni, csak az a kérdés hogy hogyan vegyem rá a szüleimet?
nov. 14. 20:46
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Van annyi zsebpénzed hogy megtudj venni egy 300K-s telefont?
nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg a zsebpénzedből, persze csak ha van rá elég pénzed.

Mérgesek leszek? Igen! De saját pénzből van, ez a fontos. Akkor azért mégsem lesznek annyira mérgesek, mint ha saját pénzükből kéne megvenniük.

nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy milyen ájfon, az SE-től például nem leszel menő. Annál még az A54 is sokkal menőbb. Viccet félre téve te vagy troll vagy, vagy valami iskolás kisgyerek. Ha az utóbbi, akkor talán van értelme hogy vakerálok. Hidd el, senkit sem érdekel a másik ember telefonja. Egyébként azt tudtad hogy a szegényebbek nagyobb eséllyel vesznek iphone-t, de kisebb eséllyel vesznek más apple terméket? Az meg a másik hogy általában a Samsung jobb a legtöbb iphone-nál (értelemszerűen az S széria), kivéve a pro modellek mert azok bőven vannak olyan jók. A szoftver meg megint más kérdés hogy kinek mi tetszik. Nekem például a telefonomon kívül minden cuccom Apple, de telefonból nem véletlen választottam a koreai gyártót.
nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Van rá pénzem, és Iphone 11-et szeretnék
nov. 14. 20:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Hogy ennyire fontos neked hogy áldásukat adják rá, az egyébként szerintem tök jó. Én a te korodban letojtam volna mit szólnak az aktuális dilimhez, mentem volna a fejem után. Gondolom, ha felajánlod nekik, hogy leteszel valamit az asztalra még pluszban, az kedvezően hathat rájuk (pl kérdezd meg mit várnak tôled, mit tegyél cserébe hogy megvehesd) engem egy kitűnő bizonyítvány vagy némi önkéntes hàzimunka után kenyérre lehet kennu :D
nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig majdnem mindenkinek iPhoneja van"

És?

Ha az iskolában mindenki Nokia 3310-et vesz, akkor te is azt fogsz venni? Miért szeretnél egyáltalán iPhone-t? Menőzni? Több leszel tőle, többen fognak barátkozni veled? Nem.

Örülj a jelenlegi telefonodnak, mások meg alig bírnak megvenni egy 20.000-es iLike-ot vagy Blaupunktot, nem hogy még egy márkás Samsung telefont kib@sszanak a kukába és vegyenek ájfont.

És ezt iPhone tulajként írtam, de én nem flexelésből vettem, hanem a munkámat megkönnyíti.

nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!