Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonykor várhatók magy...

Karácsonykor várhatók magy telefon akciók? Ha igen, ezek mennyire érintik a felső kategóriás mobilokat?

Figyelt kérdés
nov. 25. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor nem, most volt black friday és társai, decemberben már az árak emelkedése várható
nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt a felső kategóriában black friday😀
nov. 25. 11:05
 3/12 A kérdező kommentje:
Ex flagship telefonok voltak. Főként.
nov. 25. 11:06
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Az Apple például nem akciózza az idei telefonjait sosem. Szerintem másnál is így van nagyrészt
nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam.

Akkor marad a szürke importos megoldás

nov. 25. 11:14
 6/12 Szirty ***** válasza:
Csütörtökön :)
nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%
Ekkora nincstelen lennél hogy számít az az 5-10 ezer forint amivel leárazzák?
nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
11.43# off valasz, lepontozva, jelentve
nov. 25. 13:11
 9/12 A kérdező kommentje:

11.43 am minek vagy itt? Kettőnk közt te tűnsz nincstelennek, mert egy egyszerű kérdésnél képes vagy beleállni az emberbe.

Attól hogy lassan az adósok börtönébe kerülsz nem itt kellene kielni a problémáid.

Köszönöm.

nov. 25. 13:15
 10/12 A kérdező kommentje:

10 senki sme kuncsorog, csak ti ketten vagytok agyhalottak.

Egy normális kérdésre miért nem lehet normális választ adni? 😀

Ahhoz hogy ki mit, mennyiért, mennyi pénze van valakinek senkinek semmi köze. A kérdés sem említett semmi ilyesmit.


És ahhoz végképp semmi köze senkinek, ha valaki 350 ezres telefont vesz, de ha van lehetőség 300ért elhozni black friday vagy karácsonyi akcióban, akkor az ember hülye lenne nem akkor elhozni főleg h 1 hónap sincs karácsonyig.

A kérdés nem erről szól/szólt.


Ti azért jártok ide, ha valaki kérdez valamiről valamit leszoljatok, mert nektek nincs?

Vagy mi?


Én személy szerint szeretek akkor vásárolni, amikor valóban akciós egy termék. És valóban jól járok vele. Főleg ha nem sürgős vásárlásról van szó.

Nekem ez nem sürgős, ha tavasszal veszek valamit, akkor tavasszal veszek valamit.

Erről ennyit.



Sznobság nem az, amikor te veszel egy terméket és használod.

Ennyi erővel egy proli 5millios Octavia is sznoboknak van nem?

Vagy egy szigetelt családi ház is már sznobság nem? 😀👌 50 nm feletti lakással szintén sznob vagy, vagy egy hatalmas lapos tv-vel is.

Ha már van 3 klímád meg egy új gázkazánod megint sznob vagy? Mind drágább mint egy felső kategóriás telefon. Akkor meg mit nyomod itt a hülyeséget?

nov. 25. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!