Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni, ami nem fázik 0 fok körül/alatt hegyvidéken?

Figyelt kérdés

Árban mindegy jóformán, de ésszerű keretek között maradjon. Ezen kívül én android párti vagyok.


A lényeg, hogy túrázás barát legyen. Bírja a hideget/strapát és szép képeket lehessen vele csinálni.


dec. 3. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

A telefonokban az akkumulátor az ami fázik. Az meg mindegyikben ugyanaz a fajta van. A túragps-ben is, meg a drónban, meg a fotógépben, stb is.

A strapatelefonok pedig általában strapára valók, nem fotózásra. Nézd meg például a CAT telefonokat. A kamerájuk általában az alsó kategóriában van.

A megoldás az hogy veszel egy normális telefont aminek jó a kamerája, veszel rá a túrázásokhoz egy strapa tokot aminek mondjuk még nyakbaakasztója is van hogy biztos ne ejtsd bele a szakadékba és túrázás közben a ruházatod belső rétegeiben tartod a testedhez közel hogy ne hüljön ki.

dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A túratársaimnak nem volt ilyen gondja. Én meg a túra nagyján egy belső zsebben tartottam, de amint elővettem egyből kikapcsolt.
dec. 4. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Hát akkor olyant kell venni ami nekik van. Megkérdezted milyen telefonjuk van?

2. Egy régebbi, elhasználódott akkumulátor úgy reagál a hidegre ahogy a tiéd. Milyen és mennyire régi a telefonod?

dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eléggé,mert 5 éves. A tobbieknek meg van mindenféle. IPhone, Google pixel, talán még Samsung.
dec. 4. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!