Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel telefonszám visszaszerz...

Yettel telefonszám visszaszerzése? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos elfeledkeztem a kötelező éves adategyeztetésről és ezért megszűnt a feltöltőkártyás előfizetésen. Mivel a továbbiakban is szükségem lenne erre a mobilszámra, muszáj lenne visszaszereznem, viszont nem vagyok benne biztos, hogy erre van lehetőségem. A Yettel oldalán ( [link] ) az szerepel, hogy feltöltőkártyás sim esetén a számcsere során választható egyedi szám is, melynek díja 14.900 Ft. Az szerintetek úgy működőképes lenne, hogy rendelek egy új feltöltős simet, majd rögtön igénylek hozzá egy számcserét+egyedi telefonszámot? Valaki próbálkozott már ezzel? (a szám még hálistennek nem lett lefoglalva, néztem, továbbra is üresen áll)

dec. 10. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sikerült visszaszerezni a telefonszámot?


Én is jártam így a Telekomnál, annyi különbséggel, hogy én egyeztettem adatot a nyáron, aztánn szeptemberben mégis csak úgy döntöttek, hogy kikapcsolják a szolgáltatást. Külföldön voltam épp, és csak akkor vettem észre, hogy valami nem okés, amikor visszajöttem Magyarországra. Használtam volna, de nem lehetett. A szerencse az volt, hogy SMS-t tudtam még fogadni a számon, és online el tudtam végezni az adategyeztetést, viszont az összes bekapcsolt szolgáltatásom eltűnt. Hívtam is őket, és mondták, hogy hát jajaj, rendszerhibájuk van, és többen is jártak így, hogy csak úgy törlődött a sikeres adategyeztetés (üdv 2021-ben akkor még). Aztán felvettek egy hibajegyet, és végül pár nap múlva visszakaptam a szolgáltatásaim árát forintban, és úgy már újra tudtam aktiválni őket. A legtöbb szolgáltatásért nem lett volna kár, de a 10000 forintos korlátlan netesért már igen, pláne mert szinte nem is érkeztem használni, mivel olyan 4-5-én bekapcsoltam, és 10-án meg le is tiltottak. Szóval még úgy is vissza lehet a számot szerezni, amikor már lejár az adategyeztetési határidő. Fel kell a Yettelt hívni, és ők tájékoztatnak, hogy mi a teendő. Lehet, hogy még be sem kell menned. A Telekomhoz legalább is nekem nem kellett.

febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!