Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék váltani...

Telefont szeretnék váltani viszont fogalmam sincs hogy milyet szeretnék iPhone semmi képp nem jöhet szóba max olyan 60-70 ezer forintot szeretnék rá költeni. ?

Figyelt kérdés
dec. 30. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Ennyiért szerintem Motorola Moto G32 a legjobb!
dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Ennyiért nyomógombosat maximum
dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mizu navonm
dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Megnéztem a motorolát és az első válaszolóval értek egyet ha csak ennyi a keret! Moto g32 6gb ram és 128gb belső, 8 mag, szerintem pár évig lehet vele élni!
dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
moto g52 esetleg.
dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Moto G52 már kicsit drágább, 75 ezernél kezdődik legolcsóbban, de semmi érdemleges előnye nincs, szinte ugyanaz, mint a G32 !


[link]


Amúgy meg a G32-ből nem csak a 6/128 gigás jön ki ennyiből, normális webshopok közül egyedül a B-tel -nél van 60 ezerért a 8/256 gigás is!

dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Milyen más elvárásaid vannak még? Tárhely, bővíthetőség stb.
dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy azt írod kérdező, iPhone semmiképp nem lehet. 60-70 ezer forintért az Apple amúgy is csak az álmodozás kategória, akkor meg nem értem, hogy miért említetted!?
jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Értelmes telefont nem kapsz ebben a kategóriában. az a motorola amit itt ajánlgatnak nem sokáig fogja bírni ráadásul 5g sincs benne csak 4g tehát ahol nincs 4g ott maximum edge-es neted lesz mert lekapcsolták a 3g-t. 130K-ért már lehet kapni olyan telefont, ami ezerszer jobb és sokkal tovább fogja bírni. igen, nagyobb mint a kereted de hosszú távon jobban megéri
jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
#9, 4G szinte mindenhol van! 3G-t lekapcsolták, 5G viszont meg még nagyon kevés helyen van! Hosszútávon időtállóbb (lenne) az 5G, de ebben a ciklusban még felesleges alapozni rá, mert mire annak teljes lefedettsége lesz, addigra a mostani telefonok 60%-a rég elavult lesz!
jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!