Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire megbízhatatlan az...

Ennyire megbízhatatlan az Apple 3D arcfelismerése? (Face ID)

Figyelt kérdés
Nézegettem a telefonokat használt oldalakon és csomó Apple-nél azt írják hogy "hibás face ID". Na akkor ennyire gyakran tönkremegy? Csak mert anélkül használhatatlan mivel az ujjlenyomat olvasót meg kispórolták belőle. Olyan telefonokat meg nem láttam amiknek az ujjlenyomat olvasója rossz. Huawei-eket sem láttam hibás 3D arcszkennerrel, bár azokból kevesebbet is árulnak és lehet az is ugyan olyan sz@r.
jan. 9. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg kijelzőcsere után ha nem megfelelő kijelzőt tesznek a telefonba akkor nem érhető el ez a funkció.

Ezzel szeretné az Apple elérni, hogy csak a megfelelő szervizben a megfelelő alkatrész kerüljön a telefonna

jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Huawei-eket sem láttam hibás 3D arcszkennerrel"

Mert az nem olyen technológiát használ mint az iPhone. Csak csinál rólad egy képet.

Az iPhoneban lévő FaceID diret kerül tiltásra ha valaki turkál a telefonban. Biztonsági okai vannak. Az ilyen telefonokat messzire kerüld el! Ne vedd meg! Ezeket valaki nem hozzáértő piszkálta "javította". Nagy valószinüséggel semmi baja a FaceID-nek, csak a rendszer letiltotte.

jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!