Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogysn tudom megtalalálni az...

Hogysn tudom megtalalálni az el veszett telefonom?

Figyelt kérdés
El tünt otthonról a telefonom és nem tudom hogyan találhatnám meg nincs benne sim kártya lehet le is merült...nem tudom hol lehet lehet vki el vitte vagy csak szimplán nem találják meg otthon..le töltöttem ezt a find device appot most ha a telefonom ki van kapcsolva és helyileg nem találja akkor is lehet hallani a hang jelzést ha küldök rá?Vagy nem?Mondjuk ha le némítják akkor is add hangot?vmi más modszert tudtok ajánlani amivel megtalálhatom?
jan. 31. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemerült és/vagy ha nem csatlakozik az internetre, akkor sehogy. Keresztet vethetsz rá.
jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Anonimussh válasza:
Hívd fel anyád telefonjáról. Nekem általában ez bejött.
jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 nincs benne sim kártya
jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sehogy
jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne SIM es le is van merulve, akkor a keszulek csak a szemeddel megtalalhato mivel semmilyen halozatra nem csatlakozik. Az utolso poziciojat meg talan megmutathatna ha az elvesztes pillanataban lett volna benne SIM vagy lett volna rajta aktiv netkapcsolat is, de igy az eselyed kb. 0.01%.
jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen esélyed, ha be van kapcsolva és rácsatlakozik egy wifire.

Ebben az esetben itt látni fogod:

[link]

jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam van
jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy lemerült készülék eleve nem működik, szóval. Ha nem merült volna le, akkor is Androidos telefon megtalálásához szükséges a készüléken bejelentkezett gugli fiókod, engedélyezett gps vétel és élő mobilinternet.

(érdekes, ezt sokan valamiért nem értik, itt is rendszeresen van ilyen kérdés: hogy találom meg a lemerült telefonomat? Válasz: sehogy)

jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elveszett, eltűnt, elromlott. Tovább nem olvastam.
febr. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!